İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain, Hosting Forum için alanında uzman arkadaşlar?

Ruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar
vbulletin ve vbseo lisanslı, global yapıya sahip proje için en iyi domain ile başlatılan Domain Forum, Hosting Forum ve Domain Hosting Forum keywordleri ile ön plana hazırlanan forum için Domain konusunda, Hosting konusunda ciddi anlamda uzman veya bu kategorilere meraklı ve araştırmacı arkadaşlarla bir ekip kurmak istiyorum.

Proje için alt yapı bitmek üzere, kategoriler tamamlandıktan sonra Adwords reklam aracılığı ile forumu duyuracağız.
Kısa zamanda iyi yerlere geleceğine inandığım bir proje ancak yardıma ihtiyaç duyduğum için ekipte yer alacak arkadaşlar arıyorum.

Moderator olmak isteyen ve forumu benimseyeceğini düşünen arkadaşların iletişim kurmasını istiyorum.

Projeye daimi destek olan arkadaşlarla birlikte kazanç sağlamaya başladığımızda bu kazançlardan moderator arkadaşlarda yararlanacaktır.
Adwords için ayrılan bütçe şimdilik 1500 TL.
Forum toplam bütçesi 5000 TL giderler oldu haliyle vs....

Domain ve site adresi DHF.....com
İyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5