İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain için teklif aldım ama....

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde domain satmak için bir siteye üye oldum. (afternic) 2 domain ekledim. Ama ingilizce olduğu için siteye çok hakim değilim. Bugün yabancı birinden mail aldım. 8Adam kendini böyle tanıtmış: Dan Verssen CEO Web Hosting & Domains LLC)

Benden domaini satın almak için fiyat önermemi istedi. Ama bu kişi beni nereden buldu onu tam olarak bilmiyorum. Çünkü mailde üye olduğum site ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Belki de olması gerekmiyordur.

Biraz önce bende adama cvp yazdım. İstediğim şartları sundum. Bu konuda indira gandiye gelme durumu olur mu? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
whois bilgilerindeki mail adresinden iletişim kurmuştur. Sorun yaşamamak için Afternic, Sedo yada benzeri firmalar aracılığıyla teklif yapmasını isteyin.

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O sitelerin güvenilirlik derecesi nasıl person. Daha önce iş yaptın mı ciddi anlamda. Çünkü kredi kartı bilgileri istiyorlar. İnsan ister istemez tedirgin oluyor. Gene de dedikklerini düşüncem.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Teklif aldığın için kredi kartı bilgileri istemezler, isteseler bile güvenilir firmalardır..
Onların istediği senin bilmediğin siteye kart bilgilerini girmessin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5