İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain İsmi İçin Yardım Eder misiniz ?

CiqaraReis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba İyinet üyeleri, buralarda yeniyim.

Blog sitesi için domain alacağım fakat bir türlü güzel bir isim bulamadım. Bende dedim ki yeni olduğum foruma gireyim bir isminden belli İYİNET buranın üyeleri de iyidir yardımcı olur :)

Fikirlerinizi söyler misiniz ?

Site içeriği: İnternet, Sosyal medya, ufak çaplı teknoloji, ufak gündem haberleri, mobil ve webmaster yani tamamen internet ile alakalı olacak ama hani webrazzi veya internetblogu gibi isimler öner meyin yani mesela fuub gibi iyinet gibi olursa çok güzel olur.

Şimdiden yardımcı olan bütün dostlarıma teşekkürler.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan 13.04.2015 mesaj 01:07 -->-> Daha önceki 12.04.2015 mesaj 23:45 --

Arkadaşlar Lütfen Konuya Bakıp Geçmeyin Aklınıza Gelen Her Türlü Alan Adı İsimlerini Söyleyin Lütfen WebSacma.com bile olsa söyleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5