İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Manyakları Cogaldı

S

sevdik

Misafir
Biz 4-5domainimiz oldu diye cok oldu filan derken

www.isadami.com
www.emel.net gibi

www.tcdd.com da gördüm tcdd comda 114tane saydım domain var 14tanesi iyi 100tanesi degil satılmaya açılmaya degmez ya bu adamlar hiç mi düşünmez hiçmi insaf yok o kadar boş domain alacaklarına gitseler yatırım yapsalar yada ne bilim bir yere bagıs yapsalar yemin ederimki oyle bir sevaba girerlerki birde anlamadıgım bu adamların kafasına kim sokuyor bu dandik domainlerin hepsi değil alıp hemen satacaklarını

birileri kafalarına sokuyor birşeyi adamlarda para var alıyorlar Aklımı seveyim ben aklımı

B

besiktaslim

Misafir
ewet ilk almadan önce israf etmiyim diye düşünürken çok domain kaçırdığım oldu...

bedava100.gif

(Avatar Niyetine :p)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamda saglam domainlerde var sonucta bir tanesini iyi fiyata satsa hepsinin parasi cikiyor zarar etmez hiç bir halikarda

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu işten bir kez vurmuşsanız 12'den , kazanma ihtimalinizi yükseltmek için her şeyi yaparsınız , ki 100 domain nedir ki bin dolar bile değil.

S

SempatiX

Misafir
Aralarinda sadece tugba.com is yapar.. Oda tugba adinda zengin birisi yada tugba diye bir kiza asik olan zengin birisi alirsa :D

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitapevi.net var. çok para eder bence. google da en başlarda çıkmak isteyen kitap evleri için.

Y

yaBgu

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
arkadaşlar bu işten bir kez vurmuşsanız 12'den , kazanma ihtimalinizi yükseltmek için her şeyi yaparsınız , ki 100 domain nedir ki bin dolar bile değil.

:) aramatik.com u koç.net e 3500$ satmıştım ondan sonra bayağı bir alan adı aldım, zaten o tarihten sonra bende bu iş hastalık oldu diyebilirim.
pek fazla bulaşmayın :)
şunları da eklemek isterim
türkiye'de türkçe[ş,ç kastedmiyorum] bir çok alan adı Kıvılcım İSTANBULLUOĞLU ve Nokta.com [ Nokta İnternet Teknolojileri ] adına kayıtlı sanırım Nokta.com domain işine 1.000.000 DOLAR yatırmış fakat bir çok dandik isim kayıt ediyor :) sonunda ler, lar eki olan bir çok isim nokta ait fakat şu an pek iyi alan adları aldıkları söylenemez kıvılcım istanbulluoğlu bu aralar bayağı bir isim alıyor :) bizde ağzımız açık bakıyoruz..

S

SILAM

Misafir
bagzilarin gercekten isine yarayacak cok guzel domainleri kapmislar..yazik ya adamlar 3-5 dolara alacagi isimleri 10 katina satarlar simdi bunlari..satilmadilarsa cidden alinmaya deger bir cok domain gordum..

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
www.cnnworld.com

Captain's Natural Nutrition World

:D ne demişler minareyi calan kılıfını hazirlar :D

Bence $7500 çook az. bu siteyi cnn alsa 100.000 de verir. başkası da zaten cnn le ilgili olarak kullanamayacağı için 7500 de vermez.

yani fiyat şöyle olabilir ancak:
fiyat<50
ya da
50.000<fiyat
:)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cnn almaz illa alacak olsa googleturkiyeyi aldıkları gibi beleşede alır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5