İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain NS Ayarları

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba
Ben elimdeki bir domainin nslerini değiştirdim ns değişmiş olarak gözüküyor fakat hala eski hosttaki dosyaları gösteriyor.

Proxyden girince ise yeni hostumdaki dosyaları gösteriyor.

Bu sorunu nasıl aşabilirim.

Yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim . Şimdiden teşekkürler :)

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Başlat/Çalıştır/CMD
kod alanına: ipconfig/flushds yazarak ön belleği temizleyin

pc ve modem resetleyin düzelir.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Komut isteminden bilgisiyar ön belliğini temizledim modemi resetledim bilgisayarı resetledim düzelmedi hala :S

ilginiz için teşekkür ederim genede

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
tarayıcı çerezlerinide temizleyin farklı tarayıcılardan deneyin genelde bende de böyle oluyor

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Farklı tarayıcıda denedim çerezleri de temizledim ama olmadı hocam

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
sitenizin ekran görüntüsünü çekip buraya koyun. birde site adresinizi konuya ekleyin hocam biz bakalım acaba sadece bu durum sizde mi yoksa domain tescili yaptıgınız firma ile ilgili bi problem mi? ayrıca sitenizin eski hosting hesabını kapattırdınız mı? eger kapatılmadıysa nameserver dalgalanmasıda olabilir.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eski hostingi kapattırmadım free hosta kurmuştum kendi resellerima taşıdım domaini birtek bende gözükmüyor domain ben 2-3 kişiye sordum onlarda site yönlenmiş bir şekilde gözüküyor hocam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5