İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Önerileriniz

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Merhaba arkadaşlar içinde dizi izle geçe bi' domain regleyeceğim fakat henüz kafama yatan bi isim bulamadım,sizin önerileriniz nelerdir reglemem için, şimdiden teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Ben de eksidizi.com var ister misin? 12 sinde doluyor süresi. Kullanmıyorum, 1 yaşını dolduracak.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende jenerik sayılabilecek aynı zamanda populer bir aramada 1. sayfadan ilgilenmedigim için 2. sayfaya düşen, ortalama 2,5-3K hiti olan (güncellemedigim halde) bir dizi sitesi var.

Ilgilendigin an verdigin parayi 3-4 ay icinde geri kazanabilecegin bir site. Bütçen varsa site + domain 2000 TL ye verebilirim, indirim yapmam :)

Bütçen varsa PM atabilirsin.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Ben de eksidizi.com var ister misin? 12 sinde doluyor süresi. Kullanmıyorum, 1 yaşını dolduracak.

İçinde 'dizi izle' geçmesini istiyorum :)

Bende jenerik sayılabilecek aynı zamanda populer bir aramada 1. sayfadan ilgilenmedigim için 2. sayfaya düşen, ortalama 2,5-3K hiti olan (güncellemedigim halde) bir dizi sitesi var.

Ilgilendigin an verdigin parayi 3-4 ay icinde geri kazanabilecegin bir site. Bütçen varsa site + domain 2000 TL ye verebilirim, indirim yapmam :)

Bütçen varsa PM atabilirsin.

Malesef,okadar bütçem yok

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
pm attım domain için boşta, banada bir kıyak yaparsın artık :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5