İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Önerilerinizi Bekliyorum

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar benim mesleğim web tasarım, kodlama, dizayn. Şimdi bir şirkette çalışıyorum yaşım genç fakat her insan gibi bende kendi şirketimi günü geldiğinde açabilirim ve bunun için şu andada kullanabileceğim yani freelance olarak çalışabileceğim hemde kurumsal bir web siteye yakışır bir isim arıyorum. Domain olarak tek kelimelik birşey arıyorum. türkçe veya ingilizce arapça her dilden olabilir hatta osmanlıca. Bu güne kadar duyduğumuz nadir kelimelerdende olabilir. örnek olarak bir isim vermem gerekirse

sarvon.com

Anlamı iyi ruh hali gibi birşeymiş ama okunuşu falan güzel yani ilk duyulduğunda bir tasarım şirketi havası vermesine gerek yok. İsim güzel olsun yeterli :) Yardım eden herkeze şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5