İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Önerisi ?

I

i.s.a.q

Misafir
ciddi bir proje için domain önerilerinizi beklıyorum.Kafanıza yatan bütün ilginç domaınlerı alabılırım.Projeyı yazmak ıstemıyorum.

örnegın (yahoo,joomla gibi isimler)

beklıyorum ;)

I

i.s.a.q

Misafir
bak şimdi proje dıyelımkı bır oyun sıtesı

www.guzeloyun.com gibi bir domaın onerıceksın olmayacak.

Saçma sapan,projeyle hıcbır alakası olmayan hatta mumkunse hiçbir anlamı olmayan bir domain istiyorum.

amacın Aşağılamak yada muhalif olma çabası ise cevabım yeterli olacaktır.

umarım anlatabılmışımdır.

saygılar.

G

Geveze.at

Misafir
bunu bastan söylesene,
yahoo portal gibi yada joomla gibi cms domainleri istiyorsun sandim. Niye asagilayimki ;)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
domain gelse aklımıza biz alırız :) aylardır domain düşünüorum oyun dedinde tekrar düşünmeye baslasam ii olucak ... saolsun dünya vatandasları ingilizce icinde GAME gecen guze l3 sozcuklu domainlerin bile COM larını komamıs :D neyse sana bol sans.ç projeye uymayan domaini napıcaksın hem

O

OyunAlemi

Misafir
vuzy.net bende 2 3 saat evvel kaydettim
satayim sana:]

I

i.s.a.q

Misafir
oyunla alakalı değil arkadaşlar o sadece bır ornektı :D

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
net bir örnek veremem ama fonetiği kulak tırmalamayan ve jenerik isimlerin bir iki harf oynanması ile elde edilen bir domain olabilir.

örnek oyuncax.com

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazki.com, oktik.com potic.com iyi sallıyom he. zamanaprangaolmazkiama.com zambox.com linpos.com, abcx.com, daner.com, ahou.com kakuo.com :D e yeter salladım işte. wiswos.com da olabilir aslında.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5