İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Pozitif Şikayetim

gp2600

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firmadan adresten bir adet ürün satın almıştım.

Satan şahıs ile msn de konuşurken özellikle 1 martta başlatmasını istemiştim. Anlaştık.

d8917389.jpg

Ayın 17'sinde ödemem için mail geldi. Ben de onlara "hosting siparişimde özellikle hizmeti 1 mart 2011 tarihinde açmanızı, aylık ödemeleri ayın 1'inden 1'ine yapacağımı ve bu süre zarfında kullanacağımı belirtmiş idim. ilk ödemeyi ayın 23'ü veya 24'ünde de yaparken bu durumu msn'de ilgili kişiye belirtmiş idim. zaten 1 mart'dan önce de kullanamadım.

ödeme bilgilerini sistemden ayın 1'i olarak güncellerseniz sevinirim." şeklinde bir cevap yazdım.

1c8e07de.jpg

Onlardan ne bir haber, ne bir uyarı, ne de bilgi gelmedi.

Bugün bir mail aldım. Başlığı: Hesabınız Durdurulmuştur.

İçeriğinde ise "Kullanmakta olduğunuz 8 GB Limitsiz Cpanel Hediye ödeme sorunlarından dolayı durdurulmuştur. Lütfen aşağıdaki bilgiler ile panelinize giriş yaparak faturanızı ödeyiniz." yazıyor.

Ve sitem şu anda çalışmıyor... Normalde ayın 1'ine kadar kullanmam gereken bir zamanım var. Süresi geldiğinde de yeni ayın bedelini ödeyeceğim.

Anlamadığım, 17. günde ödeme bilgisi gönderen firma, mailime rağmen neden bilgilerini güncellemiyor? Süresinden önce neden kapatıyor?

Ve kapatmadan önce neden kapanacağına dair bilgi vermiyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5