İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Reseller Kampanyasi.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba .
Onumuzdeki hafta icerisinde domain kayit firmasi aciyoruz.Yanliz bizim sistemimiz digerlerine gore daha farkli olacak.Biz perakende satistan cok bayilerimize calismayi dusunuyoruz.Ancak referans olmasi nedeniyle ilk gelen 5 bayimize uygun sartlar saglayacagiz.Bu yuzden firmamiz satislara baslamadan once bayilerimizi belirlemek istiyoruz.Uygun fiyatlar 5 firma ile sinirlidir.Ilgilenenler irtibata gecebilirler.

20 Dolar pesinat aldiktan sonra, Domaini 2.99 $ dan verecegiz.

Detaylari buraya yazmiyorum ayritnili bilgi edinmek isteyenlerle msn'den gorusebiliriz.

Not : MSN adresim profilimde yazan degil, web sitemizde yazandir.
www.asyaserver.com

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adaweb.com.tr :) sadece diom ve reseller bi bayi nasıl guvenebiliriz ki...

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting satislarimiz adaweb resellerligi dogru.Inkar etmem icin bir sebep yok, reseller olmak utanilacak birsey degil zaten :) Bu cikisinizi anlamsiz buldum.

Ancak Hosting Reseller uzerinde ciddi bir calismamiz yok. Domain Reseller uzerinde calismamiz.
Nasil guvenebiliriz ki demissin..
Guvenen kazanicak zaten, herkes degil.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
3 USD 'ye domain bayilik satabilecek "firma" nın bir ofisi olur, adresi olur. sitesinde hostingin ayrıntısına tıklayınca "Web Sitesi Ne İşime Yarar ?" başlıklı bir makalayi göstermez, ve ayrıca sitesi template olmaz :)

ağsız ip cambazlığı.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakin yukarida dedigim gibi henuz kurulmadi yaziyi iyi okuyun lutfen.
Ve Asya Server referans teskil etmiyor. O ayri. O siteyi vermemin sebebi msn adresimin orda yazmasi ve burda msn adresi verilmesinin yasak olmasi.
Bizim amacimiz henuz daha kurulmadan birkac bayi ile anlasma yapmis olmak.
Bunu buraya yazmamin sebebi de turkiye'nin en iyi adminlerinin burada toplanmis olmasi.Bunu gidipte baska forumlarda yazsaydim inanin bu kadar elestirilmezdim ve 5 bayiyi doldururdum.Ancak biz kalite istiyoruz.Bu yuzden buraya yazdim.

Yine sunu soyleyeyim, tabiki bir suru hata bulursunuz ararsaniz.Ama onemli olan yapici olmak, yikici olmak degil.Ben bu fiyata domain saglayarak size birseyler veriyorum.Ama burda hakaret yiyorum.Kimse almak zorunda degil.Bu bir reklamdir.Sartlari uyan alir.Lutfen kirici olmayalim.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
domain'in registrar firması neresi olacak mesela godaddy , register?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi edinme ve Bilgi verme kavramlarını biraz daraltırsak, Kırıcılığı ve saygısızlığı en düşük seviyeye getirebiliriz. Kimse her konuya birşey yazmak zorunda değil. Başlık açana saygı duyun lütfen. Alma niyetiniz yoksa, birşey yazmayın. Konu da dağılmasın, başlık açanda, sizde, bizde..

Saygılar..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
keşke tamamen bitirip öyle yazsaydınız buraya. çünkü bu forumdaki çoğunluk, tabiri caizse eleştiri makinası gibidir. ufak bi eksikliğe bile yıkıcı eleştiri yapılır..

ancak bu (sınırı aşanlar olsa da) eleştiriler sizin daha güzel şeyler yapmaya yöneltmelidir.

siteyi tamamlayıp demosunu yapabilirseniz daha ciddi mesajlar geleceğini düşünüyorum.

SakaryaLee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty' Alıntı:
keşke tamamen bitirip öyle yazsaydınız buraya. çünkü bu forumdaki çoğunluk, tabiri caizse eleştiri makinası gibidir. ufak bi eksikliğe bile yıkıcı eleştiri yapılır..

ancak bu (sınırı aşanlar olsa da) eleştiriler sizin daha güzel şeyler yapmaya yöneltmelidir.

siteyi tamamlayıp demosunu yapabilirseniz daha ciddi mesajlar geleceğini düşünüyorum.

desteginiz icin tesekkur ederiz. Elestirilerin bizi daha ileri goturecegi fikrine katiliyorum.Tekrar tesekkurler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5