İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain site ve yakında türkçe panel geliyor....

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Artık domainsite kalitesi Türkçe Panelle hizmet vericek...
Hazırlıklarını yaptığımız domain kayıt sitesi domainsite ile ortalık yapacak sizelere türkçe panel sunacak. Sadece bizim sitemizden domain alanlar, değil tüm domainsite.com kullanıcıları bu panelden faydanabilecek.

Bu bilgiyi ilk kez forum kullanılarıyla paylaşmak istedim.Domainsite de çalışan arkadaşım Scott ile ortak çalışma yapıyoruz. Normalde Basic 1 Year Domain Registration domainsite de $6.99. Biz bunu kdv dahil faturalı olarak 10 yada 11 ytl olarak düşünüyoruz. Tabi bir domain bize $6.99 fiyatından daha aşağıya geliyor.Bu koşulda daha da indirim yapabiliriz. Bu şu anda domainsite ile yapılan tek reseller olup domainsite sadece bizlerle böyle bir hizmet verecektir. Zaten bir çok arkadaşımız domainsite kullanıyor.

Bilgilerinize Sunarım....

H

hostunnet

Misafir
İnşallah bu konuya yazarken yazdığın hatalı kelimeler, türkçeleştireceğiniz sitede olmaz. Başarılar...

O

OLTA

Misafir
ooooo hayırlı olsun... peki mevcut isimleri senden faturalı olarak yenileyebilecekmiyiz...

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
OLTA' Alıntı:
ooooo hayırlı olsun... peki mevcut isimleri senden faturalı olarak yenileyebilecekmiyiz...

o konuyu hiç düşünmedik ama bizim reseller altında hesap açıp, account transfer yaparsak olur ancak. Bu konuda konuşacam ama müşteri çalıyoruz gibi oluyor ama farketmez sonuçta aynı sistem :D

Böylece bizim fiyatımızdan faturandırılacak ve uzatılacaktır. Daha fazla bilgi için msn ile irtibata geçebilirsiniz.

msn: [email protected]

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam bu konu çok saçma adam bırakacak domainsiteden almayı senin reseller oldugun başka bir bölümden domain alacak bu sence akıllı birşeymi birde enayi gibi kdv verecek öyle bir sistem olsa ben domainsiteden 4 tane domainim var hemen çekerim..

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
selam bu konu çok saçma adam bırakacak domainsiteden almayı senin reseller oldugun başka bir bölümden domain alacak bu sence akıllı birşeymi birde enayi gibi kdv verecek öyle bir sistem olsa ben domainsiteden 4 tane domainim var hemen çekerim..

Herkes kullanmayabilir kendisinin tercihi Alan adına fatura isteyip domainsite kullananmak isteyenler için olabilir sadece bilgilenmek istedim. Ayrıca Türkçe panel olacak. zaten 6.9 dolar yaklaşık 9.75 ytl yapar ben de 11 ytl ye satıyorum arada bir kdv oluşuyor.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain site4 saçmalamaya başladı.INFO $6.99 önceden 1.90 dı hayret ya.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya keşkem almaz olsaydım 1,90 veriyordu ama şimdi süresini uzatacagımda 6,99 istiyor ..Şu dunyada adam gibi hosting domain işi yapan yokmu beeeeeeeeee

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Editor' Alıntı:
ya keşkem almaz olsaydım 1,90 veriyordu ama şimdi süresini uzatacagımda 6,99 istiyor ..Şu dunyada adam gibi hosting domain işi yapan yokmu beeeeeeeeee

zaten directi den alsaydın gene uzatmada 6 dolar ödeyecektin. O olay bir seferliğine oluyor...

internet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Editor' Alıntı:

Konuşmaların son derece gereksiz.Türkiye'de biz dahil bir sürü adam gibi hosting & domain işi yapan yer var sen hiç merak etme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5