İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Sorgulama Scripti / Satılık

demigod

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kendi yazdığım "Domain Sorgulama" scriptini 10 TL'den satışa çıkartıyorum scriptin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyenler PM atabilirler.

Demo

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Ben mesaj alabilir miyim? Ayrıca satışını yaptığınız ürün hakkında daha açıklayıcı bilgiler vermeli, demo eklemelisiniz.

demigod

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben mesaj alabilir miyim? Ayrıca satışını yaptığınız ürün hakkında daha açıklayıcı bilgiler vermeli, demo eklemelisiniz.

Hocam demo ekleyecektim fakat forum'a daha bugün kayıt oldum. İlk konum bu benim. Link olarak kendi web sitemden bir uzantı vermiştim ancak Forum Kurallarına göre belli sayıda mesajı olmayan üye daha ilk konudan link veremiyormuş. Öyle olunca da link veremedim. PM gönderilmiştir, saygılar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tamamdır. Ben demoyu konuya ekledim. Hayırlı satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5