İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Toptancıları Tutuştu! Domain Fiyatları Daha Çok Düşecek!

Shark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıp yazmamayı düşündüm ama sonuçta yazmaya karar verdim:

Ocak 2012 itibariyle domain uzantıları önemini yitireceği ve isteyen herkesin istediği uzantıyla başvuracağı haberini hatırladınız mı? ICANN bu kararı aldı biliyorsunuz.

Bunun için yüzlerce lirayı domainlere yatıranlar şimdiden tutuştu ve domain fiyatları ciddi olarak düştü, daha da düşecektir.

Siz siz olun, 2012 Ocak'ına kadar yapacağınız domain yatırımlarına dikkat edin ;)

2 3 sene sonra alabilecek domain bulursak alırız, şimdi alınan domainlere bakıyorumda hep sonunda bir harf var veya başında sonunda yada ortasında ayırıcı özellikler bulunuyor, şimdi aldıklarımız bence gayet güzel 2 3 sene sonra domainleri satıp bi araba almayı düşünüyorum bakalım :) en kötü taksi çıkması olur :)

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu mu açıyorsunuz kulaktan kulağa mı oynuyorsunuz? zaten blog yazarlarının bazıları bu şekilde çuvallıyor. İlkokul mezunu birisi konu açmış. neyseki konuyu okuyanlardan bazı arkadaşlar olaya bir çözüm getirmiş. :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abicim ben anaokulu terkim. Beyin bedava diye beniimkini de çalışıyor zannetti; özür dilerim. Teşrif ettiğine göre olayı sen yorumlarsın artık... Bekliyorum.

konu mu açıyorsunuz kulaktan kulağa mı oynuyorsunuz? zaten blog yazarlarının bazıları bu şekilde çuvallıyor. İlkokul mezunu birisi konu açmış. neyseki konuyu okuyanlardan bazı arkadaşlar olaya bir çözüm getirmiş. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5