İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Transfer problemi

nick9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ;

Sahip olduğum alan adını isimtescil'e transfer etmek istedim..İşlemlerden sonra alan adına kayıtlı olan mail adresine transfer onay linki geldi.Ancak link İnvalid hatası veriyor..İsimtescildeki mail adresim farklı,alan adına kayıtlı adresim farklı..Bundan kaynaklanabilir mi?

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar ;

Sahip olduğum alan adını isimtescil'e transfer etmek istedim..İşlemlerden sonra alan adına kayıtlı olan mail adresine transfer onay linki geldi.Ancak link İnvalid hatası veriyor..İsimtescildeki mail adresim farklı,alan adına kayıtlı adresim farklı..Bundan kaynaklanabilir mi?

Merhaba,

Transfer edeceğiniz firmadaki e-mail adresiniz ile domainde kayıtlı e-mail adresinizin aynı olmasına gerek yok. Başka birine domain sattığınızı düşünün. O zaman e-mailler farklı olduğu halde transfer olabiliyor.

Sorunun başka bir şeyden kaynakladığını düşünüyorum. Domainin şu an bulunduğu yerde destek talebi oluşturmak sorunu çözmenize yardım olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5