İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain ve Hosting

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Elimde satılık bir domain mevcut. Domain'in Jenerik olması ile birlikte hosting'i de vereceğim.
1 yaşında bir site ve 1k(tam olmasa da) index'i mevcut. Düzenli olarak günde 1 içerik girilirse hafta sonunda alexa'sı 20bin'e girer(tr).

Alacak kişi diğer reklam firmalarının yanısıra adsense'ye başvurabilir. Direkt olarak adsense alımı kabul edilir. Tamamen özgün içerik, seo'lu içerik mevcut. Adsense'ye kabul edileceğinizi garanti edebilirim.

Bunlara ek olarak;
Domain ve hosting'i alan kişi süre sonunda istediği yere taşıyabilir. İçerik yönetim sistemi wordpress olup temalar kısmında ücretli olarak alınmış 2 adet tema mevcut(domain'e lisanslı) ve bu ücretli temalardan biri tarafımca düzenlenip yeni bir tema olarak tekrar içerisine konuldu. Üzerindeki tema'yı fiyata ek olarak verebilirim(bir kaç düzenleme daha yapacağım üzerinde daha).

Domain öğrenmek için özel mesaj atabilirsiniz. Teklifleri de ekleyebilirsiniz.
Yapacağım düzenlemeler ise;
Seo açısından bazı düzenlemeler olacak(ki buda seo puanını arttıracak)
Öne çıkarılmış görsellere efekt dahil edilecek.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
adres güzelmiş aslında
yeni projelerim olmasa alabilirdim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5