İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Yenileme

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar, geçen yıl aldığım bir domain vardı, life-out.org ve bu domainimin süresi 16 ocak da sona erecek. Bu domaini mediatemple.net üzerinden hosting alırken reglemiştim.. Şimdi mediatemple accountuma giriş yapamıyorum hata veriyor, domain i yenilenemek istiyorum ama giriş yapamadığım için bu da mümkün olmuyor, mail attım fakat bir geri dönüş alamadım.. Bu konuda ne yapmam gerekiyor yada başka bir siteden bu domaini yeniden regleme ihtimalim var mı ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çok iyi takip etmen lazım, saniyeler bile çok önemli, reg canavarları domainin düşmesini 4 gözle bekliyorlardır

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Peki sizce iş yaparmı bu domain yani aklınıza birşeyler getiriyor mu okunduğunda yoksa boşuna kasmayıp yenilememelimiyim ?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hayat sokakta ya mı çeviriliyor domainin tr si
bence rehbere döndür siteyi, barları , gezilip görülecek yerleri, her yeri tanıtabilirsin, turist rehberine döndürebilirsin

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Evet hayat sokaklarda gibi olabilir, daha önce event organizasyonu düzenlediğimiz bir grubun sitesiydi fakat artık yapmadığımız için site kapalıydı dediğin fikir gerçekten güzel teşekkürler..

Başka siteden almak o kadar kolay değil ki normal yenileme ücretine biraz zor dostum ama tavsiyen için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5