İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domain yorum lütfen

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam domainin ederi 20-50 usd arası oda alıcısı çıkarsa, bana bu domaini bedavada teklif etseniz almam çünkü ilgimi çeken bir alan değil ama meraklısı için dedğim gibi 20-50 usd arası gidebilir oda 2000 de kayıt avantajından dolayı. Umarım projeniz tutar ve başrılı olursunuz.

Saygılar.

Tartısma yaratma amaclı söylemiyorum ama nette domain olarak ender bir domain.20-50 dolar bu domainin aylık host masrafı olur ancak.parası normal gibi duruyor yani :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
herkese göre domain değeri değişir mesela. sen su.com a 50 ytl verebilirken bir başkası 10.000 ytl verebiliri. Örnektir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
pizza.com 'a kim 2milyon amerikan gaymesi eder görüşünde idi? Yada niyetlense o kadar para verirmiydi? Onun yerine git mcdonaldsa hissedar ol diye düşünürdü :)

@yellıwmuun; e-okey.com gibi bir domain boş iş, paralı üye olmaca, para kazanmaca, köşe dönmece... Bol reklamla belki ama sigara, alkol, qumar gibi sevmediğim kategoride...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben demek istediğini söyle anladım oyundan cok kızlara kamera actırmaya calsımayı denerler. Ki bence de öyle olur ve arkadaşlık sitelerinden farkı olmaz.

Evet kesinlikle bunu dedim. Mynette bile okey oynarken millet hemen msn isteyip hemen kamera açtırmaya çalışıyor bunun önüne de geçemezsiniz o sistemle. Bence Kamera olayını yine düşünün. Okey oyunuyla Kamera olayını bağdaştıramadım ki..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Ben demek istediğini söyle anladım oyundan cok kızlara kamera actırmaya calsımayı denerler. Ki bence de öyle olur ve arkadaşlık sitelerinden farkı olmaz.

sonuçta okey sitelerine herkes okey oynamak için girmiyor ki. Çevresi olan var muhabbete giren var vs bir çok okey siteside bu şekilde insanlarla doludur. Neyse sistem bitince yorumlarınızı söylersiniz :)

edit : sistem bitsin bakalım tutarmı tutmazmı oda mechul eğer tutar dedikleriniz gibi olursa kaldırırız.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sonuçta okey sitelerine herkes okey oynamak için girmiyor ki. Çevresi olan var muhabbete giren var vs bir çok okey siteside bu şekilde insanlarla doludur. Neyse sistem bitince yorumlarınızı söylersiniz :)

edit : sistem bitsin bakalım tutarmı tutmazmı oda mechul eğer tutar dedikleriniz gibi olursa kaldırırız.

Peki sadece okey oynamak isteyen küçük kızınızla kötü amaçlı kişilerin cam ile konuşmasına birşey demiyorsanız (ki öyle ortamlarda hep oldum.MSN vermeyince veya msnde cam açmayınca kıza etmedikleri küfür kalmıyor) sistem tutar adım gibi eminim...

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yıllardır abim www.okey.gen.tr oynar muhabbet de eder ama kamera isin içine girdiğinde olayın boyutu değişir diyorum şahsım adına. Ama yinede size kalmış tabiki...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Peki sadece okey oynamak isteyen küçük kızınızla kötü amaçlı kişilerin cam ile konuşmasına birşey demiyorsanız (ki öyle ortamlarda hep oldum.MSN vermeyince veya msnde cam açmayınca kıza etmedikleri küfür kalmıyor) sistem tutar adım gibi eminim...

iyide kameralı sistem deyince herkes açıcak diye bir kaide yokki. İsteyen açar isteyen açmaz sadece özel mesajda kamera açabiliyor zaten. Sen istemediğin sürece açmazsın olur biter.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iyide kameralı sistem deyince herkes açıcak diye bir kaide yokki. İsteyen açar isteyen açmaz sadece özel mesajda kamera açabiliyor zaten. Sen istemediğin sürece açmazsın olur biter.

Olay şundan ibaret oluyor. Normalinde sen insanların girip oyun oynamasını beklerken, o giren üyeler aklında bir bayanı görmek sevdası kamera actırma davası olacak.

Şöyle düşünelim bir bayan oyun oynamak istiyor ama herkez kamera aç diye ısrar ediyor. Durur mu? Sıkılacağından, oyun oynamak için girdiği yerden sürekli böyle isteklerin gelmesinden dolayı vazgeçecektir şahsi kararımca. Nitekim o sorun olacaktır. (Bence kullanıcı içinde site sahibi olduğunuzdan sizin içinde)

Yinede bol şanslar. Hayırlı olsun şimdiden...

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
iyide sistemde şöyle birşeyler var

davetleri engelle
sohbeti engelle
kamerayı engelle

bunlardan birini seçince kimse size ulaşamaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi