İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DomainHop ve Sedo

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Domainhop'u 4 domain (alan adı) için kullanmaya karar verdim. Biraz önce kayıt oldum ve 7 tekil ziyaretçi, 1 tıklamadan $0.12 kazancım oldu. Domainhop'un işleyişi son derece basit; Kullanımda olmayan alan domainlerinizden gelir elde edebiliyorsunuz. Hesabınız anında aktif ediliyor. PayPal veya Çek ile ödeme talebinde bulunabiliyorsunuz. Üstelik, kontrol paneli son derece kullanışlı ve kolay; tüm gelen ziyaretçileri, tıklamaları anında sayıyor ve size anlık rapor sunuyor.

Domainhop'un bir eksisi şu; tıklanılan bir sponsor link'i (bağlantısı) kendi pazarlama alanının dışından ziyaretçi kabul etmeme talebinde bulunabiliyor. Siz bundan bir gelir elde edemiyorsunuz. Ziyaretçi ise, bu linklere tıkladığında, şu mesajla karşılaşıyor;

We Apologize!

The advertiser you clicked on has requested not to receive any visits from users outside of their market area.

Benim merakım, sedo'da böyle birşey var mı?

Eğer Domainhop'a üye olmak isterseniz, lütfen alt üyem olunuz. Bunun için buraya tıklayınız.

Bol kazançlar! :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo da böyle bir olay yok çünkü sedo 0.03 kazandırıyor tık başına. Domainhop ziyaretçi başına 0.004 dolar kazandırıyor tık başına 0.40 dolar kazandırıyor onun için sedodan çok daha fazla etkili. Ama bazı linklere tıklanıyor. Ben tıkladım dün %150 tıklama yüzdesi oldu ehaea :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainhop'un da ödeyeceği, Sedo gibi garanti. Sedo nasıl Google'yi kullanıyorsa, Domainhop da Overture'yi kullanıyor.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de birkaç domaini ekledim oraya geçenlerde, bakalım ödeme filan yapacak mı. Sistemi gerçekten de güzel ve kullanışlı.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elmasgunes 1'er dakika ara ile mesaj atmışız, mesajını görmedim, o arada yazıyordum sanırım :)

Overture' u kullanıyorsa sorun yok, ekledim zaten birkaç domainimi;

Sedo'dan bir iki şikayet geldi bu aralar. Belki alternatif olur bu site.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de domainhop'ta birkaç domainim var ama ziyaretçisi yok domainlerin :) O yüzden ne kadar kazandırıyor bilmiyorum.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muratozcirpici' Alıntı:
domainhop ziyaretçi başına para veriyor mu ?

alicanorg' Alıntı:
Sedo da böyle bir olay yok çünkü sedo 0.03 kazandırıyor tık başına. Domainhop ziyaretçi başına 0.004 dolar kazandırıyor tık başına 0.40 dolar kazandırıyor onun için sedodan çok daha fazla etkili. Ama bazı linklere tıklanıyor. Ben tıkladım dün %150 tıklama yüzdesi oldu ehaea

Mesaj atarken keşke önceki mesajlara bir göz atsak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5