İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DomainHop

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçoğunuz bedavalar.net in başına geleni biliyordur sanırım. Sedo attığı mailde domainhop u önermiş ve gereksiz trafik burada para eder demiş. Ben üye oldum bir arkadaşla birlikte. Sitende sedo gibi linkler oluyor. Bu linklere tıklanıldığında 0.2 dolar gibi bir para kazandırıyor. Aynı zamanda bir de pop up açılıyor. Bu pop upda linke tıklanınca 0.45 dolar gibi bir para kazandırıyor. Yani bakınca sedonun 5 10 katı kazandıran bir sistem. Hiti olmayan domainlerden iyi para kazandırdı ilk günde. Alt üyem olursanız sevinirim. Sedo dan korkan atılan herkese tavsiye ederim paypal ve çek le ödeme yapıyorlar. Tüm soruları buraya sorarsanız hemen cevaplarım aklınızda soru işareti kalmasın. Üye olmak için Tıklayın

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sedo adsense gibi sağlammı
banka hesabına para yatırıyormu araştırırsan yatırıyorsa üye olabilirim.
birde paypal banka hesabına para yatırıyormu amarikada şubesi olan bir türk bankasına burdan hesap açsak paypal para yatırırmı :confused:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk ip'lere 0.20 dolar vereceğini zannetmem.. şimdi veriyor gibi gzükebilir ama 1 ay sonra mutlaka azalacaktır..

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yozgatlı' Alıntı:
bu sedo adsense gibi sağlammı
banka hesabına para yatırıyormu araştırırsan yatırıyorsa üye olabilirim.
birde paypal banka hesabına para yatırıyormu amarikada şubesi olan bir türk bankasına burdan hesap açsak paypal para yatırırmı :confused:

forumdaki arkadaşların söylediğine göre sedo sağlam, sanırım ödeme alan da olmuş. evet paypal banka hesabına parayı yatırıyor ama sadece amerika bankalarına. eğer orada bir tanıdığın varsa onun hesabına yatırırsın o da sana western union ile çabucak gönderebilir. benim paypalda bayağı bir miktar birikti ama tek sorun buraya getirememem. citibank'ın amerikada şubesi olduğunu duyduk gittik ve konuştur. bize amerika'da hesap açtırmanız için türk citibank'tan birinin (üst düzey yetkililerden biri) amerika citibank'a sizin adınıza güvence vermesi lazım dedi, eğer bunları yaptırabilirsen paypal çok işine yarar :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo çalışabileceğiniz en sağlam sponsorlardan. Aşırıya kaçmayın sorun olmaz. Bana mail atmışlar yeni bir ay başladığı için geçen ay öyle gözüküyordur diye.. Domainhop daha iyi kazandırıyor ama ödeyecekmi bakacağız..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sedo'nun arkasinda Google var.
DomainHop'un ise Overture.
Dolayisiyla ikiside gonderir. Sedo'dan daha once az , biraz birseyler almistim. Simdi oldukca cok kazaniyorum. Ve onaylanmis. Yani ayin 15 ine kadar gonderilecek.

M

malatyasporlu

Misafir
birde bir mesele var örneğin sedo türkiyedeki bankalara havale yapıyormu iş bankası yerine gidip hsbcde hesap açsam ödeme yaparmı eğer öyle bişi varsa hsbc veya o tip başka bi banka dan hesap açtırayım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5