İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domaini olana bedava hosting

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yöneticilerine mail at hesabını yada domaini silsinler sonra yeniden açarsın.ayrıca hek konusunda freewebdottan kaynaklanan bişey degil bence.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
salihk' Alıntı:
site silinemiyor o yuzden dikkat edin yazarken.birde yazma iznini açmak için control panelinde "website" bolumunde "NTFS PERMISSIONS" bolumune gir oradan yaparsın..
domainide burdan almak gibi bir şartıda yok ayrıca forumlarındada teknik destegi veriyorlar.
biz niye beceremiyoruz ya?:( ne ftp giriliyor nede baska bir islem yapiliyor.actik ama bosuna.yapabilirseniz size veririm login bilgilerini siz bakin birde?

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ftp ile ilgili kısımda dikket etmeniz gereken ftp şifresini kendi üretmesi sitenin o yüzden şifreyi kopyalarken dikkat edin.

ftp=ftp.freewebdot.com yada win1.freewebdot.com
kulanıcı adı=sitenin domaini oluyor genelde
şifreyi="FTP accounts" bolumune girerek ögrenebilirsiniz

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mysql kullanan sitelerde türkçe karakter sorunu yaşamaktayım. bunu nasıl düzeltebilirim? bilgisi olan var mı?

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yonlendirdigim domain calismiyor niyese.ftp de index falan hicbirsey yoktu ondandir dedim attim bir index yine acilmiyor domainle..bunu ip bazli olarak nasil hangi adresten cagiracagiz?

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde şöyle bi sorunum var. ftp'ye index.htm attım siteadı.com'a girince site açılıyo ama ftp'ye index.asp gönderiyorum bu sefer siteadı.com yazıyorum site açılmıyor hata veriyor ama siteadı.com/index.asp'ye girince sorun olmuyo. ne yapmam gerekir? umarım iyi anlatabilmişimdir...

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoneticilere bi mail hallederler.biryerden yapılıyordu ama unuutum.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet ip bazlı nasıl cağırılıyor ben siteyi kurdum ftpden erişede biliyorum ip numaramı ama yazınca girmiyor ???

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aman bu sitenin dns lerini kullanmayın nasıl oluyorsa başka bir dns tanımlamak istediğinizde dns leri değiştirmeniz çok zor oluyor.. Bunu nasıl yapıyorlar anlamıyorum.. Sanki dns leri ele geçiriyorlar..

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
database

freewebdot . com da access veritabanını kullanan varmı, bende read,write error veriyor.

yardım edenlere teşekkür...

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosya ,default

Ramses' Alıntı:
benimde şöyle bi sorunum var. ftp'ye index.htm attım siteadı.com'a girince site açılıyo ama ftp'ye index.asp gönderiyorum bu sefer siteadı.com yazıyorum site açılmıyor hata veriyor ama siteadı.com/index.asp'ye girince sorun olmuyo. ne yapmam gerekir? umarım iyi anlatabilmişimdir...

website ayarlarına gir, default dosya adı ve uzantılarını istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. isterseniz benimsayfam.asp yaz, farketmez...

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu güzel bi olay da...
ellerine ne geçiyo acaba? nasıl kazanıyolar? ilerde bütün siteleri kapatma gibi bi olayları da olabilir. gerçi bunda sorun olmaz ama #()#
bilmiyorum...
Ellerine sağlık salihk. paylaşım için tşk.

salihk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz her zaman paylaşırız yeterki paylaşılmanın degerini anlayalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5