İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainim için kısa bir çeviri isteği

ufukefe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, domain aldığım firmanın kapanması nedeniyle geri almak için uğraşıyorum ve bir mail göndermem gerekiyor. aşağıdaki metni inglizceye çevirir misiniz lütfen?

Anre Web Solutions adlı bir firmadan aşağıdaki domaini almıştım. fakat firma bir süre önce kapandığı için şu an domainim ile ilgili hiçbir işlem yapamıyorum. domainin whois bilgilerini kontrol ettiğinizde aşağıdaki bilgilerin (email, isim) bana ait olduğunu görebilirsiniz (isterseniz resmi kimlik gibi gerekli belgeleri gönderebilirim). domainimin süresini tekrar uzatmak ve almak istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buyur.

I bought the following domain a firm named Anre Web Solutions but i cant process with my domain because of the firm
was closed.If you check whois information of domain,you can see that owner of domain is me.If you wish,i can send my ID
or what neccessary is.I want to extend and buy my domain.Thanks for helping.
Yours Faithfully.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir iki duzeltme ile geciyorum. Ileride ihtiyaci olabilecek diger arkadaslar icin profesyonel/is agzi ile.

"The domain referenced below was purchased from a domain registrar named Anre Web Solutions. As this registrar is no longer in business, I am currently unable to perform any changes on my domain. Should you query the whois information for this domain, you will see that the domain registration information belongs to me and I would be happy to provide proof of my identification with an government issues ID, etc. I would ultimately like to extend the registration for this domain name and would appreciate your assistance. Thanks,"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5