İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainim nasıL aLaBilirm

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aRk Bu konuda yardımcı OlURSANİZ SEVİNİRİM BEN geçen yıl bir domain aldım tabii bunu shellcim adına aldırdım ama artık dedim domain benim adıma Olsun istedim dedi kontrol paneli bende sonra verrim süreyi uzattıK HALA shellcinin üstünde Bu domaini turkticaretten aldi Bunu şimdi bana yonlediremezmiyiz nasıl aLcam o domaini o domain olduğu kontrol paneLinde 10 domain daha varmiş biraz sorun çıkıyor gibi bana Bu konuda yardımcı olursaniz sevinirim

N

n0kta

Misafir
Türkticaret her türlü konuda sorun çıkarıyor. İşin çok zor. Allah sabır versin diyorum :D

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saols :) ben bişiden deilim valla o kadar emek verdim domaine shell adını vermek istemiyom domain adınıda yarın dileim adamlan annaşamadık ben domainimi baska yere yonlendircem ama domain shell firmasının üstünde hala yane domain wHois bakınca benlen alaksı yok ama benim normalde Onu adıma nasıl alcağim konuda ip ucu yokmu :)

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Shelcin Domaini vermek istedikten sonra hiç bi sorun yaşamazsınız.
kendi uye olursun turkticarete, arkadasin o domaini senin hesabina aktarır.
Turticaret'e bildirir hesabimda bulunan xxx domainini su hesaba aktarınız aktarırlar.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
dikkat ette adam domainin ustune yatmasın kaldıki adam domainin ustune yatmış gibi gorunuyor

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banada öyle geldi vermek istemıyor gibi bi hali var p.m ile atarmisin bana shell ismini ve domain adını.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adı ve shell aldığın firmaları çok merak ettim söylermisin mümkünse ?

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en iyisi yeni yuksek bir shell paket alicagini soyle bi tane proje uydur, yalniz projeye girmek icin domainimi almam lazim yoksa giremiycegini soyle boylelerine bu sekilde yakisir, kendi silahiyla vurucaksin adi herifleri.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLla ben gecen istedim Kıvırdı ben shell adını vermek istemedım aİp olmasın die ama Şunu diim gevcen yıl domainime 700 ytl verdiler kaldıkı ben 2 yıldır Ona çok emek verdim sonradan uyandım ama domainimi almak shell firmasıylan ters duşmek istemedım o yuzden bana gecen ay dedi domainin uzataLım 1 yıllık parasını yolladım dedi ozamn sna yonlenir hala beKliyom Bu arada o domaini haLen kullaniyom + ayLık 30 ytl shell parasi ödüyom :) valla ama ne bilim umarım aLirim alamazsam shell hesabını 2 ay İçinde kapatcam

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
örnek:
bahane hesabımdan sahane hesabına xxxx.com domainin aktarılmasını istiyorum bilgilerinize arz ederim..
bunu onlara yollarsan yaparlar.

U

ULusAL2005

Misafir
muhtardan ikametgah alman lazım :)
bide vukaatli nufus kayıt örneği almalısın :p
nerden bilicekler senin sen olduğunu ?

gönderimi yaparken iadeli taahhütlü olarak yolla sonra öyle bir başvuruda bulunmadın demesinler :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi