İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domainler Calindi

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkeze Merhaba Öncelikle

2011 21 Temmuz Persembe Gunu Saat 17:00' den Sonra Web Bilgilerim, Domaın Bilgilerim, Nesine.com Bilgilerim, Kisacasi Hemen Hemen Butun Bilgilerimin Oldugu Email Adresim Kendini Bilmez Kisiler Tarafindan Kirilmistir. Bu Mail Adresini Kirdiktan Sonra Diger Mail Adresinin Sifrelerini Bu Maile isteyerek Diger Mail Adresimide Kirmislardir. Domainlerimin Kayitli Oldugu Adres ( Daha.net ) Buraya Giris Yaparak Domainlerimin Transferlerini İstemıslerdir. Tabiki Daha.net Transfer Sirasinda Telefonla Bilgi Vermedıgı icin Transfer işlemini Gerceklestirmistir. Domaınlerim Gitti Birtanesi ( www.ArzumSohbet.com - Digeri - www.Sohbetu.com ) Telefonla Aradigimda Yapicak Birsey Olmadıklarini Soyledı Mahkeme Verirsenin IP Adresini Mahkeme isterse Veririz Denilmistir. Oradaki Hesabimi Bloklatip Tamamen Daha.net Uzerinden İlişkimi Kesmis Bulunmaktayim. Sonrasinda Kiran Kişi Radyo Hostu Aldigim Firmaya Ulasıp Hesab İadesi istemıstir Geri , Firma Bunun Uzerine Cep Telefonum Üzerine Beni Arayarak Neden Hesab Odemesi istiyorsunuz Diyerek Bildiri Yapmıstır. Bende Boyle Bir Talepte Bulunmadımı Soyleyip Hesaplarimin Calindiginin Farkina Varmis Oldum. Ayrica Radyo Hostu Veren Firmaya Tesekkur Ederim Cepten Haber Verdikleri icin. Sonrasinda Yine Baska Bir Yani Nesine.com Adresine Girip Şifre Talebinde Bulunmuslardir, Ancak Nesine.com Firmasi Yine Sifreleri Cep Telefonuna Bildirdigi icin Nesine com Uzerinden Hesaplari Aktaramamıslardir. Nesine.com Firmasinada Bir Kez Daha Tesekkur Ederim. Diger Sosyal Hesaplari Katmiyorum Facebook Hesaplari ve Giden Mail Hesaplarini.. Kisacasi Daha.net Uzerinde Bulunan www.ArzumSohbet.com ve www.Sohbetu.com Adreslerim Artik Calinarak Baska Bir Yere Transfer Edilmistir. Yapilicak Cok Sey Var Tabiki Ama o kişiyi Adam yerine koyma Gerek Yok Diyerek, Allaha Havale edip Kaderinin Degismesini istiyorum..

ALAN ADLARİ GERİ ALİNMAMİŞTİR - O KİŞİ TAMAMEN SAHTERKARLİK DUZENLİYOR - BİLGİNİZE

Saygilarimla

Şener Ay

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bence dava açın.Bunlar kendini bilmez çoluk çocuklar.Dava açtığınızda paçaları tutuşur.Hukuki işlem başlatın derim ben.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mahkemeye Vericem , Alan Adlari Geri Alinmistir Deniliyor Yalan Dir Alinmadi. Bilginize En Kısa Surede Savciliga verilciektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5