İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domainler hakkında yorum yaparmısınız ?

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu domainlere ne kurmalıyım. Neler önerirsiniz fikirlerinizi bekliyorum

konseri.net
gecekulubu.net
e-mesaj.net
sansoyunu.net
soruisareti.net
mesajgonder.net

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
e-mesaj.net domainine mobil için güzel sözler-kısa mesaj gibi içeriklerle ilgili bişey kurulabilir.
soruişareti.net'e birtane sorubotu at soru mırcten bildiğimiz yarışma gibi olur.Daha orjinal bişey ise şu olur.sorucevap şeklinde bir forum yaparsın.forum derken üyelkli olur.
millet sorar üyeler cevaplar.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
@important_61 e-mesaj için dediğin güzel bir olay onu not aldım.. Araştırma yapıyorum diğer domainler hakındaki düşünceleriniz neler ?

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konseri.net için subdomainli çalışabilirsin.Örnk:video.konseri.net-tarkan.konseri.net gibi bişeyler yap video sitesi olarak ama subdomainle ne akdar olur oda var.
Ben mesajgönder.net'i çok değişik bir proje olarak kullanırdım.Ama elimde iyi hit yapan siteler varsa.milliyet'in yazduvara diye bir blog'u var.bende bu şekil insanların düşüncelerini belirtebileceği bir panel hazırlardım insanlar üye olarak bişeyler karalardı.
gecekulubü.net bence yaramaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5