İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DOMAINLER

D

domainturk

Misafir
Merhaba,

Domain nameler teklif usuLu satIsa sunuLmustur..TekLiflerinizi buradan yapabilirsiniz..

Dipnot : Fiyat disin da yorum yapILsin istemiyorum. ornek : Keske, com veya net olsaymis,Bu uzantilar is yapmazmis vb..
Domain nameler le ilgilenen olur ise lutfen sadece teklifini yapsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu domainler iş yapmaz, com net olsa belki

dipnot: burada yazılacaklara yazarların kendisi karar verir,

D

domainturk

Misafir
:) peki..isteyen istedigini yazmadan once lutfen domain nameleri butun arama motorlarindan kontrol etsin...popularitelerini pageranklarini herseyi kontrol edip o sekilde fiyat verin lutfen...
Ayri elimde 1300 tane den fazla absürt domain name var...isteyene listesini yollarim

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsinden birbirine link verilmiş :) genel olarak baktıklarımın hepsinin pagerank ı 2 ve bazı sayfalara alt sayfalar yaratılmış... benim gördüğüm kadarıyla böyle domainler :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel olmassa bir şey sorayım bu dom lar sponsordan günde kaç sing kazandırıyor :)

S

sevdik

Misafir
arkadaşın canı sıkılmış galba toplamiş sağdan soldan domainleri

Bari com net guzel boş domainleri alda oyle satışa çıkar Yorum yapmıyacaktım ama inanki elde değil

D

domainturk

Misafir
Merhaba,
Domainler 20lik portal seklinde olusturulmus olup hepsinin de hazir sponsorlari vardir..
Her bi domain in sponsor getirisi yillik 1.000$+
Simdi dersiniz ki satma bunlari veya neden satiyorsun..
Cunki o kadar domain name ilgilenmek cok zor artik yarisini veya yarisindan fazlasini elimden cikarmak istiyorum...
Domain name alicak kisilere sponsor gelirlerini sponsorlarin yollamis oldugu cekleri butun dokumanlari verilir...

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainturk' Alıntı:
Merhaba,
Domainler 20lik portal seklinde olusturulmus olup hepsinin de hazir sponsorlari vardir..
Her bi domain in sponsor getirisi yillik 1.000$+
Simdi dersiniz ki satma bunlari veya neden satiyorsun..
Cunki o kadar domain name ilgilenmek cok zor artik yarisini veya yarisindan fazlasini elimden cikarmak istiyorum...
Domain name alicak kisilere sponsor gelirlerini sponsorlarin yollamis oldugu cekleri butun dokumanlari verilir...

Tebrikler mantıklı bir iş yapmışsın , uzun zamandır bu tarz bir sistem kurmayı düşünüyorum ben alıcı olsaydım domain ler için değilde kurduğun sistem için alırdım .

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla baba isimlerin içerisinde tire'siz isim görmedim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
E

erotikbul

Misafir
miktarı satıcı yazarsa pazarlık yapılır.

Yoksa ben 1 Kuruş bile önerebilirim. Yazacağınız miktara göre ilgilenebilirim.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yılda ortalama 1000$ getiriyor demişsin bir domain.
Yazdığın listede 88 domain var eder 88000$.
yılda 88000$ ayda eder 7333$. o da 10 milyardan fazla para eder.

sonra demişsin ilgilenemediğim için satıyorum. ne yalan söyliyim türkiye şartlarında insanlar ayda 10 milyar kazandığı iş ile ilgilenir eğer babası sabancı veya koç değil ise.

D

domainturk

Misafir
Sadece kazanci neden dusunuyorsun ki bunlarin giderleri de var tabiki servara odenilen para aylik 3.000$ ve sadece buraya yazdigim domainler barinmiyor icerisin de...Domainler kendi basina hit almiyor pr yukseltmiyor tabiki bi yerlere biseyler veriyorsun ki sonrasi geliyor...Gelir cok gorunebilir ama gider de oluyor tabiki...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5