İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DomainLovers - Gelişmiş Alan Adı Takip Programı

V

vBasic

Misafir
Herkese merhabalar, alan adı takip programı DomainLovers sizlerle. Gelişmiş özellikleri sayesinde alan adı üretebilecek veya takip listenize ekleyebileceksiniz. Eğer beğenilirse geliştirmeyi düşünüyorum, fikirlere ve yorumlara açığım. Tamamen ücretsiz olan DomainLovers'ı yakından inceleyelim.

domain10.jpg

Alan Adı Takip Sistemi
Alan Adı: Takip listenize alan adını üç farklı şekilde ekleyebileceksiniz. Bu sayede alan adlarını daha kolay birbirinden ayırabilir veya sıralayabilirsiniz.
Yorum Bölümü: Eklediğiniz alan adına kısa yorumlar (özel karakter içermemeli) ekleyebilirsiniz. Dilerseniz bu alanı domainleri listelemek için özel şifre şeklinde de kullanabilirsiniz.
Benzer Alan Adı Önerisi: Halihazırda dolu olan alan adlarını farklı uzantılarda veya benzer şekilde boşta bulunanları size bildirmektedir. Bu güzel özellik sayesinde boşta olan uzantılara erişebilir veya aklınızda ki alan adına yakın bir alan adı bulabilirsiniz.
Alan Adı Detayları: Kullanımda veya park edilmiş alan adını satın almak istiyorsunuz ama düşmesini beklemek istemiyor olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde alan adı sahibinin bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Alan Adı Oluşturucu
Alan adı oluşturucu, kısa domainler üretebilmeniz için tasarlanmış DomainLovers'ın en büyük özelliklerinden birisidir. Bu alanın kullanımı oldukça basittir.
Alan Adı Uzunluğu: Dilediğiniz uzunlukta alan adı üretebilmektedir ancak akılda kalıcı ve değerli bir alan adı üretebilmek için 3-5 haneli olmasını öneriyorum.
Otomatik Kontrol Sistemi: Oluşturulan alan adı otomatik kontrol edilir eğer boştaysa bilgi mesajı alırsınız doluysa sizin onayınız doğrultusunda takip listenize otomatik olarak eklenir.
Alan Adı Üretme Özellikleri: Üretmek istediğiniz alan adında kontrol tamamen sizde, dilerseniz özel karakter (tire) dilerseniz rakamlar (0123456789) dilerseniz de Türkçe karakterleri dahil edebilirsiniz (çığüşö).

Domain Piyasası
Son özelliği ise alan adı piyasasını otomatik olarak takip edebilmesidir. Yerli ve yabancı firmalardan oluşan bu takip listesi şimdilik (com, net ve org) 10 firma ile sınırlıdır. Firmalar arasında fiyat analizi yapabilir ve uygun gördüğünüz firmadan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Hatalar ve çözümler:
- Veritabanı bağlantı hatası alıyorum nasıl çözebilirim?
-- Burada bulunan dosyayı yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.

Tamindir Linki:
https://www.tamindir.com/windows/domainlovers/

Hızlıindir Linki:
https://hizliindir.com/domainlovers/windows/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5