İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainsiz kurulum

savi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar
su an awbs 2.7.5 kullanmakatayım farklı bir sunucuda 2.8.x kurup tüm ayarlarını tamamladıktan sonra domaini yöblendirmek istiyorum bu domain yönlendirmeden kurulum yapma şansım var mı

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer lisans dosyanı o domain için değiştirttirirsen neden olmasın :)

savi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
awbs

mrb hocam domain aynı sadece baska bir sunucu da yeni sürümü kurup bilgileri aktaracağım yeni tema ile ilgileri işlemleri bitirip ondan sonra domain yönlendirmek istiyorum

turkkant

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet var arkadaşım o domain için awbs.com dan 15 günlük deneme lisansı alabilirsin ve 15 gun içinde işlerini halledersin ben tema yapımı için kullanıyorm genelde önemli bi nokta sisteme vereceğin mail adresi gmail hotmail vs olmasın. birde localhost içinde lisans talebi edebilirsin uygun görürlerse verirler. yalnız localhost ta çalışan pcde net bağlantısı olması şart. hatta direk bu linke tıklayıp demo lisans talebinde bulunabilirsin http://www.awbs.com/packages.php?spt=10

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5