İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donanım haber ölücüleri ne demek ?

Figen_Dogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Donanım haber ölücüleri, donanımhaber sitesinde satışa sunulan ürünleri ölü fiyatına almak için teklifte bulunan üyelere verilen isimdir. Bu kadar yaygın olarak kullanılmasının ve artık genel bir tabir olarak kullanılmasının nedeni ise Donanımhaber forumunun Türkiye'nin en fazla üyesi olan forumu olması ve her vatandaşın bu siteyi en az bir kez ziyaret etmiş olmasıdır.

Donanım haber ölücüsü olmak o kadar popüler hale gelmiştir ki, bu konuda bir dernek bile kurulduğu ve derneğin adının da Donanım Haber Ölücüler Derneği olduğu iddia edilmektedir.

Donanım haber ölücüsü nasıl ticaret yapar?

Örnek bir satış konusu:

Satıcı
5000 TL'lik Iphone telefonumu 1000 TL'ye veriyorum
Pazarlık yoktur

Ölücü
Son fiyatla birlikte Pm

Diğer Ölücü
500 olursa pm

Başka bir Ölücü
Satılmazsa 400'e kesin alıcıyım

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
donanım haber ölücülerine Wmaracı ölücülerini, R10 ölücülerini de eklemek gerek. Hatta olmaz olmaz da iyinet'te de ölücülerin olduğunu düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5