İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dondurma bağımlılarına kaçırılmayacak fırsat!

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Yaz aylarında bireysel dondurma tüketimim oldukça yüksektir. Özellikle Algida tarafından üretilen Max dondurma çeşitlerini tüketmekteyim. Şuan için dondurma tüketimim günlük 3 adettir. Dolayısıyla çoğu kez ücretsiz dondurma kazanma hakkım doğmaktadır. Max'ın içerisinden çıkan sapların üzerine "Max dondurma kazandınız!" yazısı bulunmaktadır. Sapların üzerinde hiçbir dondurma izi kalmamakla beraber, tamamen tarafımdan yalanarak temizlemiştir. "Max dondurma kazandınız!" yazısı kalıcı bir şekilde üzerinde durmaktadır. Her hangi bir deforme görmemiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 3702
Bu saplarla fotoğrafta görünen ürünün benzeri olan Max Buz'u da satın alabilirsiniz.

Şuan için elimde 53 adet bedava max alabileceğiniz dondurma sapım bulunmaktadır. Max'ın perakende fiyatı, her yerde aynı olmakla beraber 0,75 TL'dir. Sapların piyasa değeri 39,75 TL'dir. Boğazımda oluşan bir iltihap sebebiyle bir süre dondurma yiyemeyeceğim. Bu nedenle bahsi geçen sapları piyasa değerinin çok altında satışa koyuyorum.

53 adet hediyeli, değeri 39,75 tl olan sapların fiyatını 25 TL olarak belirledim.

Bu fırsatı kaçırmayın, siz ve çevrenizdekileri (varsa evlatlarınızı) sevindirin.

* Kargo alıcıya aittir.
* Ödeme için İşbankası uygundur.
* İstanbul içi elden teslim edilebilir.
* Saplar alüminyum folyoya sarılıp gönderilecektir.
* Saplar ağaç olduğu için yakmaya çalışmayınız. İkiye bölüp kırmayınız. Ağzınızda çiğnemeyiniz. Deforme olmuş saplarla dondurma alamazsınız.
* Ürünler hatasız olarak kargoya teslim edilecektir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
kampanya çok iyi
max yerine başka bedavalı dondurmalar olsaydı düşünebilirdim

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
kampanya çok iyi
max yerine başka bedavalı dondurmalar olsaydı düşünebilirdim

Max şuan en çok satılan dondurmalar arasında ilk sıradadır. Maddi durumunuz iyi olup, magnum yiyebilirsiniz ancak satış fiyatları arasında yarı yarıya fark bulunmaktadır. Oturup adam gibi bir hesap yaptığınızda ne kadar zarar ettiğinizi anlayacaksınız. Ayrıca tat ve kalite açısından Max'ın yerini dolduracak başka bir alternatif bulunmamaktadır.

ilginç, düşünülebilir

Teşekkür ederim.

Satışımız devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5