İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dönemsel Eleman - Online Veri Giriş

I

Illumina

Misafir
Merhaba

Internetteki dosyalara (filehoster) ulaşan linkleri bir web form aracılığıyla kaydedecek kişiler aranıyor. (!Ingilizce!) Dosyaların adı, açıklaması, boyutu vb. bilgilerden oluşan 5-6 alanlık bir form. Link formu başına 0.1 USD ödeme yapılacaktır.

Azami/asgari ödeme veya sayı yoktur.

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen [email protected] adresindeki kişiye ulaşınız.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
fiyatı çok düşük vermişsiniz bu yazdığınız rakamı insanlar sadece bir tık ile kazanabiliyo bazı sitelerden. bi de üstelik ingilizce de istiyosunuz.

I

Illumina

Misafir
Evet bazı insanlar bir tık üzerinden kazanıyor, bazıları bir simit üzerinden bu kadar kar ediyor, bazılarının 3 saniyelik ücretleri bu ve bu liste baya uzun bir şekilde gider.

Her ne kadar bu detayı paylaşmak zorunda olmasam da ortalama bir gönderim 20-25 saniye sürse saatlik ücret 14 dolar civarina gelir. Verim kaybıyla siz 10 dolar hesaplayın. Ücret düşük değil yüksektir bile denebilir. Öyle olmasaydı dahi bu sorgulamaya açık bir durum da değil..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ortalama gönderim dediğiniz ve 25 saniye süren işlemi biraz detaylı anlatabilir misiniz? sorgulamıyorum estafurulla da ben yapmayı düşünebilirim belki bu yüzden soruyorum.

I

Illumina

Misafir
Isim: Cevad Prekazinin Muhtesem Golu
Aciklama: 89 yili ceyrek finali cevad prekazinin frikigi
Url: http://www.xx..............
Size: 22

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi