İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Döngünün içinde adsense banlanır mı?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar mesala bir sitedeki döngünün içine adense kodunu yerleştirsek.

Bu döngü ile mesaj postalasak ve altında adense böylece her yeni mesajda altına bir adsense otomatik olarak eklense.Zaten 3 tane eklenecektir.Ancak google bunda bir artniyet arıyabilir mi sizce?Yani sen bir sayfada çok reklam göstermek istiyosun gibi.

Yoksa adsense beni delirtmeye mi başladı :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ben tam anlamadım dediğini sanırım :(...her yeni mesajda nasıl 3 tane eklenecek? 10 tane yeni mesaj olursa 10 tanemi eklenecek yoksa 30 tanemi :)??
Sanırım adsense benide delirtiyor :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
ben tam anlamadım dediğini sanırım :(...her yeni mesajda nasıl 3 tane eklenecek? 10 tane yeni mesaj olursa 10 tanemi eklenecek yoksa 30 tanemi :)??

sanırım şöyle demiş senin yazdıklarının altına adsense reklamları gelcek. yani yeni postun altına ads reklamları gelcek. banlıycagını sanmıyorum benim görüşüm

FERDIKUCUK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birsey olmaz bence ornek bir cok Vbulletin Forumlarda hemen postun altına koyuyorlar.;)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Önce diğer cevap veren arkadaşlara teşekkürler.Biraz içim rahatladı.

Venom şöyle demek istiyorum;

Bir döngü düşün.

Döngü başlangıcı mesala 20 kere dönücek

Buraya postalanan mesaj gelicek

Buraya adsense kodu gelicek

Döngü biticek

Yani bu döngü 20 kere döncek ama google sadece 3 kere gösterebilecek.Bende dedim ki eğer 20 kere döner ve her dönüşünde tekrar kodu göstermek isterse google ban sebebi sayar mı?

Banlamaz diyen arkadaşlara katılıp devam edicem umarım sorun çıkmaz.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yani bu döngü 20 kere döncek ama google sadece 3 kere gösterebilecek.Bende dedim ki eğer 20 kere döner ve her dönüşünde tekrar kodu göstermek isterse google ban sebebi sayar mı?

Banlamaz diyen arkadaşlara katılıp devam edicem umarım sorun çıkmaz.

Eğer diyorsanki "Ben standartta her mesajın altına ekleyim nasıl olsa bir sayfada maximum 3 tane çıkıyor, diğerlerinin altında görünmeyecek ama göstermeye çalışması sorun olur mu ?"
Bu sorunun cevabını en iyi adsense bilir ancak performans için zaten onu tavsiye etmem. Vbulletin phpbb gibi forumlar için zaten hazır reklam ekleri var. Onları kullanabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5