İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Donkeymails - Paid to Promote

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Paid to promote usulü ile çalışan pek çok site vardır. Bu sitelerde reklamlara tıkladığınız tık değerleri çok düşüktür ancak her üyenin paid to promote linki vardır. Bu linke tıklanırsa siz de para kazanırsınız. Benim kullandığım sitenin adı donkeymails.

Bu sitenin paid to promote linkine hit alabilirseniz yavaştan kazanmaya başlamış olursunuz. Amacınız size verilen linke olabildiğince hit kazandırmaktır. Amerika ve Canadanın da içinde bulunduğu internet kullanıcıları sizin likinize basar ya da gösterim yapar ise tık başına 1 hit kazanmış olursunuz. Amerika ve Kanada tier 1 dir. Tier 2 olan ülkelerin hitlerinden tık başına daha az para kazanırsınız.

Peki Donkeymailsin bu linkine nasıl hit bulacaksınız onu da anlatalım hemen. Çeşitli siteler ya da manuelsurf siteleri vardır bu amaçla kurulan. Ancak donkeymails bütün sitelerden gelen hitleri kabul etmiyor. Autosurf kesinlikle yasak. Eğer bu şekilde hit kazanmaya çalışırsanız hesabınız kapatılır ve ödeme yapılmaz. Donkeymailsin ödemeleri ayda bir yapılır ve çok güvenilir eski bir sitedir.

Ben goldengoose.info sitesinden 10000 featured banner hediye kazanmıştım bir deneyeyim dedim. Bütün hepsini donkeymailste ptp linkine atamıştım. 10000 featured bannerim bitti ve ptp ile 0.72$ geldi. Donkeymailste 1000 hit = 0.5$ dır. Minimum ödeme Alertpay ve Paypal ile 1$dır. Donkeymails ödemelerini aylık yapar.

Ayrıca shareadspace siteside şu aralar oldukça kazançlıdır . denemenizi tavsiye ederim.

Size değişim olarak donkeymails linkinizi yayınlayabileceğiniz manuelsurf sitelerin linkini vereyim. Bu siteleri donkeymails 'approved' sites kısmından görebilirsiniz.
(Paid to Promote bölümünde) Aşağıdaki sitelerde surf yaparak ya da reklam vererek donkeymails linkinizi yayınlatabilirsiniz.

http://www.donkeymails.com/pages/index.php?refid=necrosahin

http://shareadspace.com/index.php?ref=11617
pay4surf.info
goldengooseptc.com

Bu siteler zaten donkeymails ptp approved kısmından alındı ve ben şimdilik bu siteleri kazanıyorum. Eğer daha ayrıntılı bilgi isteyen arkadaşlar var ise bana özel mesaj youyla ulaşabilirler. Uygun zamanımda yardımcı olmak isterim. Bu yöntemle para yavaş kazanılır ancak site sahtekarlık yapması söz konusu değil. Kazanılan para garanitidir.

Aşağıda da kazandığım miktar bulunmaktadır.

adszyh.png

A

a.ışık

Misafir
Ben yolumu degistirdim artık :)
bana artık bu yollar "cok fazla zaman ve emek harcayip cok cok az para kazandiran" yontemler olarak geliyor :eek:
Konuyu baltalamak icin soylemiyorum, yeni deneyecek olan arkadaslar da bir sure denedikten sonra bana hak verip, sikilacak ve birakacaklardir.. ;)
Benim mantigima gore bu sistemler, yani ptp: cok ucuza iscilik, hatta bedavaya isciliktir.
Nedeni: siz donkey'in iscisi olur, "essek" gibi calisirsiniz, donkey'in sahibi de en az 100 kat kazanir. Size de yuzde bir, belkide daha az hissesini (sadaka) verir. :D
Biraz da isin teknik aciklamasi: o acilan ve size "para kazandiran" ptp url sayfanizda dikkat ederseniz en az 25 belki 50 tane banner reklam alanlari vardir.
Bu alanlarin herbirine degerli admin'inizin ayri ayri ucretlerle reklam aldigini dusunun, ustelik tiklama degil gosterim basina oldugunu ve her bolge icin (tier) reklam veren kisiden farkli farkli ucretler aldigini, bir de yaninda bu sayfa acarken bir yigin da popup pencereler acilmaya calisildigi, bu popup'lardan da adminin para kazandigini, .. vs .. vs .. bir dusunun bakalim?? :D
Birde o popuplar kontrolsuz olarak zorla acilip siz anlamadan bilgisayariniza spy'lar (casus), virusler, keyloggerlar .. yukledigini de dusunmek gerekir tabii ki.. ;)
Ha bir de, siz baska sitelerde sorf yapacaksiniz tabii ki, orada kredi kazanip donkey'inizin ptp sayfasini oranin sorfunde dondurmek (yayinlatmak) icin. Ben bu islerin icinde iken hesaplamistim, 1 saatlik sorf yapsaniz bile donkey'de 0.75$'a denk gelmemektedir. "donkey yuku ile hammallık" yani. :D
Konuyu acan arkadas biraz kizacak galiba ama bende dogrulari aktarmaya calistim. Biraz dobra dobra oldu, kusuruma bakmasin artik.. :eek:
Dedim ya ben bu isleri biraktim. Cok sukur ki birakmisim. :) Bunun yerine orta halli bir website kurun, icerisine adnet, adport, adsense, adtech .. herneyse reklamlari koyun, inanin daha az emekle daha fazla kazanirsiniz! Hem webmaster'liga bir adim atarak ufak ufak da birseyler ogrenirsiniz sitenizle ugrasirken, faydasi da olur size.. ;)
Yazi cok fazla uzun oldu, (bir de ceptlefonundan yaziyorum) vaktinizi aldim. Ozur diliyorum.

gokcey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana artık bu yollar "cok fazla zaman ve emek harcayip cok cok az para kazandiran" yontemler olarak geliyor :eek:
Konuyu baltalamak icin soylemiyorum, yeni deneyecek olan arkadaslar da bir sure denedikten sonra bana hak verip, sikilacak ve birakacaklardir.. ;)
Benim mantigima gore bu sistemler, yani ptp: cok ucuza iscilik, hatta bedavaya isciliktir.
Nedeni: siz donkey'in iscisi olur, "essek" gibi calisirsiniz, donkey'in sahibi de en az 100 kat kazanir. Size de yuzde bir, belkide daha az hissesini (sadaka) verir. :D
Biraz da isin teknik aciklamasi: o acilan ve size "para kazandiran" ptp url sayfanizda dikkat ederseniz en az 25 belki 50 tane banner reklam alanlari vardir.
Bu alanlarin herbirine degerli admin'inizin ayri ayri ucretlerle reklam aldigini dusunun, ustelik tiklama degil gosterim basina oldugunu ve her bolge icin (tier) reklam veren kisiden farkli farkli ucretler aldigini, bir de yaninda bu sayfa acarken bir yigin da popup pencereler acilmaya calisildigi, bu popup'lardan da adminin para kazandigini, .. vs .. vs .. bir dusunun bakalim?? :D
Birde o popuplar kontrolsuz olarak zorla acilip siz anlamadan bilgisayariniza spy'lar (casus), virusler, keyloggerlar .. yukledigini de dusunmek gerekir tabii ki.. ;)
Ha bir de, siz baska sitelerde sorf yapacaksiniz tabii ki, orada kredi kazanip donkey'inizin ptp sayfasini oranin sorfunde dondurmek (yayinlatmak) icin. Ben bu islerin icinde iken hesaplamistim, 1 saatlik sorf yapsaniz bile donkey'de 0.75$'a denk gelmemektedir. "donkey yuku ile hammallık" yani. :D
Konuyu acan arkadas biraz kizacak galiba ama bende dogrulari aktarmaya calistim. Biraz dobra dobra oldu, kusuruma bakmasin artik.. :eek:
Dedim ya ben bu isleri biraktim. Cok sukur ki birakmisim. :) Bunun yerine orta halli bir website kurun, icerisine adnet, adport, adsense, adtech .. herneyse reklamlari koyun, inanin daha az emekle daha fazla kazanirsiniz! Hem webmaster'liga bir adim atarak ufak ufak da birseyler ogrenirsiniz sitenizle ugrasirken, faydasi da olur size.. ;)
Yazi cok fazla uzun oldu, (bir de ceptlefonundan yaziyorum) vaktinizi aldim. Ozur diliyorum.

Bıraktığınız iyi olmuş zamanında iyi dolandırmıştınız insanları bu PTC işiylen

aven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

doğru söylüyorsun search-earn diye biyer var inat eettim ortdan alacam paramı ama 2 senem geçti 70 lira verip paralı üyelik aldım 100 lirayı kurtarma derdindeyim lanet olsun böylelerine ben olsam yarı yarıya üyelerle paylaşırım o bile çok iyi, adamlar sana kazandırıyor sende yarısını paylaş o bile fazla site sahibine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi