İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dört Kişi Bir Eşeğe Tecavüz Ettiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
çocuklar duymasın dizisini baz alamassın bu konuda. bugün iki aile terapisi yaptım ikisinde de o dizideki yanlışlıkları örnek verdim.
mesele o değil. dedim ya bu konuda tartısmaya da girmem ben.
1. sen psikolog ve psikiyatr ayrımına varmalısın. her psikoloji ile alakalı şeyde psikolog girmez devreye. hatta şöyle deyim size. türkiyede psikiyatr , psikolog ve psikolojik danışman üçgeninde en az iş psikoloğundur. psikiyatr lık bi vakaa dan bahsediyorum burda. ve doktordur bu dediğim. 6 yıl tıp fakültesi 5 yıl psikiyatr okumuş kişidir. ve bu rahatsızlıklara o bakar. senin dediğin gibi siz psikiyatr psikologlara göre .... diye bi cümle olamaz.
başın ağrıdığında atıyorum nörolojiye gidiyosan bu konuda da o doktora gitmeye mecbursun.
neyse benden bu kadar sustum bu konuda. hepimizden uzak olsun deyim son olarak.
kolay gelsin

Ben ne çalıyorum sen ne oynuyosun... Sizler var ya modern üfürükçülersiniz...
Bu arada ben bi Felsefeciyim, eğer tahsil sizin için önemliyse. Hani SIRADAN bi insan sizleri eleştiremez ya, çünkü her insan HASTA ya...
Neyse, iyi dileklerin için sağol...

Ekleme: Sen o üniversiteye nasıl yerleştin bu kafayla? Gerçekten merak ediyorum. Bitirdiğin üni. paralı üniversiteydi büyük ihtimal.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
arkadaşlar madem konu amacından saptı o zaman benimde diyecek bir kaç lafım var
son gittigim kendisine psikolog diyen şahısın bana dediklerini aynen aktarıyorum
kapıdan içeri girer girmez sen eroinmi kullanıyorsun dedi ki hayatımda ağzıma yada damarıma sürmüş degilim o lafı demesiyle ben köpürdüm doğal olarak ve bana sende şizofreni başlancısı var demesi ile birlikte ben giriştim o şahsiyete
ve durumum o yaşadıgım olaydan sonra dahada kötüye gitti o yüzden modern üfürükcü lafına katılıyorum

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hiç şaşırmadım .. dogal seyler bunlar belkide? cinselligi öcü gibi gösterildigi sürece bu tarz seyler olabilecegini düsünüyorum insallah normal hayatta yapamadıklarını.. hayvanlarla yapıyor.. ıyy bög midem bulanıyo ama aidste bu sekilde insanlık tarihine gecis yapmadımı? bi arkadas demis kedi köpek duyduk esek ilk duyuyorum diye ben tavuk bile duydum... !! Cinsellik öcü olarak gösterildikce bunlar daima olacaktır bu gün yüzüne cıkmıs bi durum.. gün yüzüne cıkmayan onca olay varki.. yazık...

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
gazi üniversitesinde okumuştum paralı evet yine harç parası yatırılıyo :harika:
konuyu nereye getirdin hala psikolog diyon.
bi sıkıntı var ortada ve buna doktor bakar. doktor
baş ağrısına - nörolog
bakması gibi bu rahatsızlığa da psikiyatr doktoru bakar.
hala psikologla bozdun kafayı bildiiğini okuyorsun.
başına o tarz bi rahatsızlık gelir hastane köşelerine düşersen anlarsın başka türlü anlayacak gibi durmuyosun. bak dikkat et yine cümleme hastane köşesi dedim. psikoloğun odası değil. şimdi yine okuma bildiğini.
benden cidden bu kadar. Allaha havale...

E

Erturk

Misafir
Özellikle doğudaki kırsal kesimlerde bu tip olaylar gayet normal karşılanmakta. Doğduğum ve şu an görev yaptığım yerde bile geçmiş dönemden aynı şeyleri yaşadığını idaa ederek bu durumu "Muhabbet ortamında" anlatabilecek insan sayısı bir hayli fazla. Haberde dikkat ederseniz olayı gerçekleştiren kişiler daha 18 yaşını bile doldurmamışlar. Buda samanpan arkadasımızın belirttiği gibi cinsel kimliğin halen oturmamasından kaynaklanıyor. O yaştaki bir insan için yokluk ortamında cinselliği öğrenebileceği tek materyal dili bağlı olan zavallı hayvanlar. Hele birde arkadaşlarınızdan birisi bunu yapıyor ve sizede tavsiye ediyorsa iş daha kötü. Çünkü "Yapamazsın, Edemezsin vs vs" gibi cümleler kullanarak suçluluk duygularını aza indirmek adına arkadaşlarına psikolojik baskı yapan kişiler sonucu o kişilerde bu işe kalkışıyor.

Bu tamamen ergenlik dönemindeki bir gencin bilinçsiz davranışlarıyla yaptığı birşeydir. Eğitimsizliğin getirdiği acı bir haber. KESINLIKLE tasvip edilecek bir yanı yok. Lakin suçluyu kendi içimizde aramalıyız...

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herşeyin başı eğitim,gerçi daha çocuklar ama sen iyi yetiştirmezsen yarında kalkar eşek değil ata ineğe de tecavüz eder,hay Allahım resmen traji komik

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
arkadaşlar madem konu amacından saptı o zaman benimde diyecek bir kaç lafım var
son gittigim kendisine psikolog diyen şahısın bana dediklerini aynen aktarıyorum
kapıdan içeri girer girmez sen eroinmi kullanıyorsun dedi ki hayatımda ağzıma yada damarıma sürmüş degilim o lafı demesiyle ben köpürdüm doğal olarak ve bana sende şizofreni başlancısı var demesi ile birlikte ben giriştim o şahsiyete
ve durumum o yaşadıgım olaydan sonra dahada kötüye gitti o yüzden modern üfürükcü lafına katılıyorum

Her psikolog-psikiyatr için aynı şeyi söyleyemeyiz tabi, ama geneli böyle. Aklı başında olan diğer psikolog ve psikiyatrlardan özür diliyorum.

hiç şaşırmadım .. dogal seyler bunlar belkide? cinselligi öcü gibi gösterildigi sürece bu tarz seyler olabilecegini düsünüyorum insallah normal hayatta yapamadıklarını.. hayvanlarla yapıyor.. ıyy bög midem bulanıyo ama aidste bu sekilde insanlık tarihine gecis yapmadımı? bi arkadas demis kedi köpek duyduk esek ilk duyuyorum diye ben tavuk bile duydum... !! Cinsellik öcü olarak gösterildikce bunlar daima olacaktır bu gün yüzüne cıkmıs bi durum.. gün yüzüne cıkmayan onca olay varki.. yazık...

Cinsellik öcü gibi gösterilmiyor ve sorun burdan kaynaklanmıyor. Tam tersine, cinselliğe olan aşinalık arttıkça bu tür vakalar da artıyor. Ve bundaki en büyük etken medyadır. Gençleri özendiren, sapıklaştıran, sapkınlaştıran, asileştiren... Medeniyet diye batıyı örnek aldığımız sürece bu tür vakalar asla azalmayacaktır, fazlasıyla artacaktır..

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
gazi üniversitesinde okumuştum paralı evet yine harç parası yatırılıyo :harika:
konuyu nereye getirdin hala psikolog diyon.
bi sıkıntı var ortada ve buna doktor bakar. doktor
baş ağrısına - nörolog
bakması gibi bu rahatsızlığa da psikiyatr doktoru bakar.
hala psikologla bozdun kafayı bildiiğini okuyorsun.
başına o tarz bi rahatsızlık gelir hastane köşelerine düşersen anlarsın başka türlü anlayacak gibi durmuyosun. bak dikkat et yine cümleme hastane köşesi dedim. psikoloğun odası değil. şimdi yine okuma bildiğini.
benden cidden bu kadar. Allaha havale...

Adam hala bana psikolog-psikiyatr farkından bahsediyor. Arkadaşım senin dediğin gibi olsaydı ben sadece psikolog derdim ya da sadece psikiyatr derdim. Ne kadar kıt beyinlisin sen böyle. Teyip gibi dönüp dolaşıp aynı şeyleri söylüyosun..

vatana_sevdali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu yapanlarda pskolojik bir rahatsızlık vardır mutlaka aklı salim bir insanın yapca bişey deil

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Kusura bakmada bu dalga geçilecek bir konu değil.

hayat ciddiye alınmayacak kadar kısa boşver canın sağolsun :D

(not bu arada sıkı hayvan severimdir evimin bahçesinde bi ton köpek bakıyorum ve muhabbet kuşu bakıyorum salma içinde onlarca, ben genelde hayvanları öldürüp acı çektirenlere karşı çok kızgın oluyorum bu tip haberlere söylenecek pek bir söz olmadığı için için şakaya vurdum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi