İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dorukhost???

A

apoly

Misafir
dorukhost.com hakkında hiç tecrübesi olan var mı? 2Gb alan kiralamayı düşünüyorum. birden kapanırsa yanarım...

B

baskan4ever

Misafir
valla bilgim yok ama her zaman savunduğum terapimi savunuyorum ve hep çalıştığım ve sorun yaşamadığım yeri sana tavsiye ediyorum sounnda zatan onlarada email atacım tavsiye edfiyorum bana 1 ay ücretsiz verin diye :) bir bak işine gelirse ben verimde www.degisimhost.net

B

baskan4ever

Misafir
suan saat 08:11 dorukhost a bakim dedim ve acilmiyor server down olmus dusmus bu arada sadece dorukhost degil hostturka midir nedir isimle reklam yapmaya calisan sitede dunden beri acmiyor heheh. hostturka bunlar ne garip adamya tobe tobe..

K

karakalem.gen.tr

Misafir
Merhaba www.kaliteweb.net i düşünürmüsün.Bence düşün. Bence bu işte çok iyiler. Biliyorum ki sen bana şimdi pek fazla inanmassın. Onun için sana söylediğim hostu iyice incele... Ama ben tavsiye ederim çok olumlu yönleri var...

A

apoly

Misafir
Evet galiba dorukhost'tan vazgeçicem. Adamlar sürekli icq'da bu iyi ama bir haftadır server'in online olduğu yok.
kaliteweb fena diile benziyor ama 2.5 Gb için istedikleri para bizi biraz kasar.
turkon.net'e ne dersiniz. kullanan var mı?
görüşler nelerdir?

B

baskan4ever

Misafir
turkon hakkında son 1 aydır hatta daha uzun zamaandır iyişeyler yazılmıyo hostbul forumdada bakabılırsın kesinlikle önermem fiyatları ucuz diye aldanma bence. daha önceki yazılarımda benim sitelerimi host ettigim yeri yazdım suan kdv ücretide almıyorlar bence 1 ay al ve dene yinede sana kalmıs. ama turkon dan uzak dur adamım.

kolay gelsin

S

Sncr

Misafir
Merhaba,

Öncelikle size TurkON Internet'in bağlı olduğu ana şirket Artı Grup Ltd. Şti.'nin faaliyetlerinden bahsedeyim; Bahçeşehir, Ispartakule, Alkent gibi Bahçeşehirin önde gelen semtlerinde bir çok alanda iş çalışmaları yapmaktadır. Detaylar için bizi arayabilirsiniz. TurkON Internet bu büyük şirketin bir mensubudur.

TurkON Internet'in şuan kötü hizmet verdiğini söyleyenler tabir-i caizse çatlayan kesimdir, sözüm meclisten dışarı.

İyi hizmet veriyoruz diyerek lafı ortada bırakmıyoruz;

Öncelikle alanında uzman 4 kişilik bu işten hiç bir maddi beklentisi bulunmayan bir ekip TurkON Internet'i yönetmektedir. Muhattap olduğunuz insanlara 7 gün 24 saat ulaşma imkanınına sahipsiniz.

TurkON Internet kendi kabinine ve kendi IP bloğuna sahiptir. Kullandığımız ana trafik sağlayıcısı Seabone üzerinden direkt Türk Telekoma çıkmaktadır, test IP için bizi arayabilirsiniz.

TurkON Internet, minimum PIV 2.4Ghz, maksimum Dell Dual Xeon 2.4Ghz ve 1024MB Ram, SCSI hddler kullanmaktadır.

Network/Ağ uptime/servis sürekliliği garantimiz %100 (YÜZDE YÜZ!)'dür.

Tüm trafik limitleri kesinlike aşılabilir olup, trafiğiniz bitti diye hesabınız asla kapatılmaz.

Türkiye'de ilk defa TurkON tarafından kullanılan ve hala kullanılmakta olan DirectAdmin, bu gün sektörün %60'ı tarafından tercih edilmektedir.

En mükemmel performansı, kesintisiz alacağınız şüphesiz.

TurkON bugün 160'ın üzerinde reseller hosting, 5 server hosting müşterisine sahiptir. Bu müşterilerin %70'i hosting sağlayıcısıdır. Doğal olarak, biz en mükemmelini yapıyoruz çünkü reseller hosting mükemmellik ister, hosting sağlayıcılarınında müşterilerine karşı sorumlulukları vardır, emin olun, bunun hayli hayli farkındayız. Kısacası, TurkON'da içiniz rahat olur.

İyi hizmet öyle değil mi? Bardağın yarısı doldu, rahatlattı, şimdi hepsini dolduralım; Biz çözüm ortaklarımızla, referanslarımızla konuşuruz.

Konuşun diyorsanız; http://www.turkon.net/iletisim.php :)

Herkese mutlu günler dilerim,

TurkON Internet

B

baskan4ever

Misafir
sadece gülüyorum çünkü verdiğiniz reseller ve hosting ettiğiniz sayı YANLIŞ. Gözünüzü sevim bir işi yapın yapında abartmayın şu resellerini saysana fazla değil sadece 5 tane ? tabii size ait olmayanları bazı kesimleri kandırmak kolay. neyse siz o çok yüksek müşteri potansiyelinizle devam edin daha çok kazanın unutmayın içinizden ayrılanlar sizin nekadar potansiyerle sahip oldugunuzu iyi biliyor.

şuanda turkon.net 1024kb. adsl ile 1 dakika da açılan bir sayfaya giriyorum sizin serverlarınızda türkiyededir allah bilir.

M

mexinth

Misafir
Ben alan ve servis sağlayıcımdan çok memnunum. 500 MB alanım var 1 GB ı geçtim kısa sürede trafik sorununu hallettim konuşarak.

Site hiç kapanmadı, sunucu hiç düşmedi. Üstelik icq ve msn de sürekli birileri oluyor ekipten.
Webnes'ten alıyorum servisleri. Sanırım 9 kişi çalışıyor orda, seneye 20yi geçerler. Ben 1997 den beri internet kullanıcısıym, çok değişik yerlere girdim gezdim. 1999 dan beri site yapımı ile ilgileniyorum, haliyle bayağı sunucu değiştirdim.
Şu ankinden memnunum bayağı.

Zaten bence bu iyi o iyi filanla arada ki kıytırık sunuculara çekmeye çalışıyor insanlar seni.
Ben para ödedim bir yere host kapandı, işi beceremediler ayrıca host üzerinden host hizmeti veriyorlarmış filan. Çok param uçmadığı için memnunum bir tek.

Yani herkes memnun olduğu yerde kalmalıdır, taş yerined ağırdır misali.

Webnes ile ilgileniyorsan sitemi kontrol et, ben erişim bilgilerini veririm.

www.namernet.com , sitem - hızına vs bak..

B

baskan4ever

Misafir
ben sizden sadece 5 tane resellerinizi istedim siz 15 tane yazariz dediniz top sizde hadi bakalim hodri meydan yazinda görelim. Eğer siz buraya 15 adet bayinizi yazin bende elmde olan 9 site ile size geçcem sizin müşteriniz olucam ve yıllık ödeme yapacam hadi bakalım.

B

baskan4ever

Misafir
Aradan 2 gün geçti burada yazılanlara hergün cevap veren TURKON nedense iki gündür benim sitediğim 5 reseller a karşılık 15 örnek veririz diğen SÖZDE ŞİRKETTEN bir cevap gelmedi. Benimle email ile irtibata geçiceklerdi geçmediler burada yazarız demesi kolayyyyy..

Neyse sizi tanıyan tanıdı artık...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden sen onlara bi mail atmayi denemiyosun.. bi firmanin forumlari takip etme zorunluguu yoktur...

B

baskan4ever

Misafir
ben emailde attım onlara kardeşim sen sıkma canını. ayrıca onlara burada yazıldıkçada email gidiyor ve cevap veremiyeceklerini anlayana kadar yazdılar sonra sustular gerçi bana düşmez sadece müşteri kaybederler bu yazılarla. Ben demedim 5 değil 15 tane yazarım diye 119 tane reseller vamış türkiyede ahaha ben buna kızdıgım için yazdım buraya sürekli türkiyede evden bu işi yapanlarla berabeer bile 119 tane site yok be konuşturmayın adamı.

B

baskan4ever

Misafir
daha ne kadar bekliyecem size 10 defa email attım zamanında bilmiyen kalmasın TURKON bana bayilerini sayamadı hatta 1 tanesini bile....

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
65.77.83.0 - 65.77.83.255 ye kadar kendi adlarına reserve edilmiş ip var.
bunlarda 10-15 arası makina (Server da denebilir) bağlı şu anda.
Williams Communications, Incorporated data hattını kullanan WholeSale Internet firmasından alınmış.
Bulunduğu yer United States - California.

http://www.yenisunucu.com

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir müşterimini (Şirket) servis sağlayıcısı doruk, pahalı ama kaliteli olduğunu düşünüyorum, en azından destekleri çok iyi,telefon açıp sorununuzu anında çözdürebiliyorsunuz. çok sıcak bir ekipleri var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5