İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dos üzeri network

O

oktay

Misafir
merhaba arkadaşlar bu soru benim için hayati önem taşıyor ayrıntılı bilgi lazım bu konuda bilgi sahibiyseniz lütfen ayrıntılı bir cewap yazın.
benim kurmak istediğim 20 makineli bir dos üzeri ağ sistemi bu ağ siteminde bir bilgisayarı ana makine(server xp yada nt olucak) olarak kullanıp burdan dosya aktarımı yapacağım client ların ana makineye bağlanıp istediğim dosyaları almasını nasıl sağlarım?ana makineyi tanıtmak(ana makine olduğunu)nasıl belitirim?cewaplarınızı bekliyorum.hemde en acil tarafından ilginize teşekkürler(yapmak istediğim windows un backup ını alıp formatlayıp dos uzerinden ana makineye bağlanıp backup dosyasını açılımını yapmak.)

N

network

Misafir
:evil: yapmak istedigini tam olarak anlamadım ama nt ve 2000 server + term. server isini gorur sanıyorum ikisinede nowelde oldugu gibi dostan erisim sagliyordu varsa orj. nt4 cdsini incelemeni tavsiye ederim...

O

oktay

Misafir
bu net klomutlarıyla bağlanmak üzereyim ama >nul ne işe yarar
net komutlarını kullandığım zaman error 3 veriyor sepefied paht not found diyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi