İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dosyasitesi.com yeni banner uygulaması

bayramhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar, dosyasitesi.com için reklam panelli banner alanı aylık kiralama sistemini devreye aldım. 1 banner yeri 360x90 ebatında ve sınırsız gösterim ve tıklama ile 15TL/AY olarak sunulmaktadır. Bu panel ile istediğiniz zaman istediğiniz sitenize link yönlendirebilir, banner değiştirebilirsiniz. iletişim pm ve msndir. Ayrıca istatistikleriniz günlük olarak e-mail adresinize gönderilecektir. Daha önerisi olan varsa lütfen yazsın, sunucu giderlerine destek lazım artık. Önerilerinizi bekliyorum

bayramhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kampanya güncellemesi:
1 tane 360x90 banner= 15TL demiştik, reklam paneli ile istediğiniz gibi banner ve linki düzenliyordunuz, buna ek olarak aynı alana
2 tane 360x90 banner= 20TL(dönüşümlü yayınlanır)
3 tane 360x90 banner= 25TL(dönüşümlü yayınlanır)
4 ve üzeri 360x90 banner= 30TL(dönüşümlü yayınlanır)

Yani 1 tane alanımıza maksimum 30 TLye istediğiniz kadar sitenizin bannerini ve linkini ekleyebilirsiniz, üstelik gösterim ve tıklama limiti olmadan!

NOT: ve sitelerin reklamı yapılamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi