İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doviz.com a benzer bir Script Yazdırılacak

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başlıkta da belirttiğim gibi doviz.com a benzer bir script yazdırılacak.

Türkiye Merkez bankası değil de Avrupa Merkez bankası verileri kullanılacak. Diğer para birimleri aynı zaten pariteler falan.

Ek olarak Dünyada kullanılan uzunluk, ağırlık, alan, mil, fit, derece, vs.. gibi birimleri birbirine çevirecek. Misal fit, mil gibi birimeri KM ye. km yi mil'e. kilometre'yi metreye Santigrad'ı Fahrenheid'e gibi. Bu tip çevrimler içinde zaten yüzlerce çeşit hazır js ler falan var isterseniz yazın isterseniz alın ekleyin editleyin vs..

Site .php ve ingilizce olacak, ingilizceniz konusunda sorun olursa destek atarız sorun değil.

Açıklamalar buraya kadar.

Şimdi şartlara gelelim:

1- Elimde projem var ama 2 hafta sonra olur gibi gelmesin arkadaşlar zira hemen başlanacak 3-5 günde bitecek zaten çok da man aman bişi değil.

2- Mutlaka ciddi referanslı arkadaşlar gelsin.

3- İyi bir fizibilite yapıp teklif verin, siz kaç para vereceksiniz bu işe şeklinde gelmeyin.

Hedefim yarın akşama kadar teklifleri değerlendirip akşam işi bağlayıp vereceğim. Şimdi bana müsade, bana "pm" ile yada Mail/MSN: [email protected] dan ulşabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İşi yapacağım diye alan arkadaş "Cod3rwish" yarım bırakmış bi daha kendisinden haber alınanamıştır.

Lütfen daha ciddi arkadaşlar yazsınlar. "pm" yada MSN: [email protected]

İlan aktiftir.

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi