İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download başına 20$'a kadar - Günlük ödeme imkanı

Kerem.Acar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 download'a 3-4 $ kazanmaktan sıkıldıysanız. Download başına 20$'a kadar kazanabileceğiniz dollarupload sizi bekliyor..

4h39ee.jpg

HEMEN ÜYE OL

My_Payouts.jpg

HEMEN ÜYE OL

17VEA

HEMEN ÜYE OL

Weekly_Payouts.jpg

HEMEN ÜYE OL

Üyelikleriniz, otomatik onaylanır. refsiz link : dollarupload.com refli link: dollarupload.com

Arkadaşlar şimdi bu site neden download başına 20 dollar'a kadar para veriyor öncelikle bunu bir sorgulamamız lazım. Rapidshare, hotfile vs. eski hostlar reklamlardan ve premium satışlarından para kazandığı için ödedikleri para bu tür sitelere göre azdır. Bunun sebebi ise dollarupload gibi sitelerden dosya indirmemiz için, anket doldurma veya sitelere abone olma tarzı gereklilikleri olmasıdır.

Biraz mantıklı düşünecek olursak; dollarupload gibi sitelerin film, dizi, application gibi w4rez paylaşımlarla para kazanılması zordur. Neden diyecek olursanız, alternatif fazladır. Ben Da Vinci's Demon adlı dizinin 2. bölümünü arıyorsam ve dollar uploadlı bir linke geldiysem, ben o anketi doldurmam arkadaş. Giderim bir arama daha yaparım turbobitli vs. güzel tek link bulurum altyazısıda içinde olur hem. En kötü torrentten indiririm anket ney la?

Peki biz nasıl kazanıcaz bundan para? Bazı arkadaşlar yorum yapmış sakın üye olmayın para istiyor indirmek için diye. Kimse anket doldurmaz abone olmaz demiş. Kimse para ödemez, abone olmaz diye bir genelleme yok arkadaşım.

Neyse konuyu dağıtmayalım, biraz ipucu vereyim. Mesela youtubedan para kazanan arkadaşlar var aramızda, sizi görebiliyorum :). Genelde bu arkadaşlar topluca videoları çekiyorlar upload yapıyorlar. Şimdi ben şöyle bir şey söylesem, mesela FM 2014 ilk çıktığı gün siz daha önce onun hakkında tanıtım videosu paylaşmış olun. Altına o oyunun linkini hic biryerde yokken koysanız yinede anket dolduran olmayacak mı?

Bazı arkadaşlar paylaşımlar yapıyor düşen domainler hakkında vesaire. Ufak bir kodlama ile program yazılsa günlük olarak düşen domainleri paylaşan. Siz bunu indirmek için anket doldurmazmısınız?

Günlük proxyleri paylaşan ufak bir programı indirmek için anket doldurmazmısınız?

Torrent sitelerinden davetiye verdiğimi legalpara etsem. Veya direkt kullanıcı adı şifrelerin olduğu bir text belgesi olduğunu söylesem siz anket doldurmazmısınız?

Veya ben size bu sitelerin açıklarını bulduğumu ve bunu e-book haline getirdiğimi yazsam. Otomatik şekilde günlük 10 dollar kazanabileceğinizi legalpara etsem yinede o anketi doldurmazmısınız?

Son olarak, arkadaşlar biraz sitemkar şekilde bir iki teknik paylaşmak istedim. Kırdıysam affola, hepinize bol kazançlar diliyorum.

http://dollarupload.com/?ref=kerem77

gokay55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam refinden üye oldum pm atar misin ayrıntılı konuyla ilgili

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5