İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Download sitesi için Domain tavsiyelerinizi bekliyorum

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba
http://www.freewarefiles.com/ buna benzer Php ile kurdurmak istediğim download stesi için ( com veya net ) uzantılı
6-7-8 karakterden fazla uzun olmayan
Güzel bir domain adı tavsiye eden çıkmadı

hala domain tavsiyelerinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
cıkmazda.. cünkü jenerik olur bulan ya kendi kullanır yada satar.. download bile 8 karekter..

DownloadSitesi.net su an boşta peojen varsa isim uygun yada kısa anlamsız ama akılda kalıcı bişey bulabilirsin...

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
cıkmazda.. cünkü jenerik olur bulan ya kendi kullanır yada satar.. download bile 8 karekter..

Katılıyorum, mesela Otlakci.com bende Jenerik ve .com şimdi bu domaini bulan direkt alır tavsiye etmez :)

İşine yarayacak birkaç domain daha var

indiragandi.net
tezbul.com
Seiindir.com

Tabi ciddi bi proje düşünüyosanız ve güzel bi domain istiyorsanız biraz paraya kımak lazım kanımca.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download sitesi için jenerik domain ve Php Script

Katılıyorum, mesela Otlakci.com bende Jenerik ve .com şimdi bu domaini bulan direkt alır tavsiye etmez :)

İşine yarayacak birkaç domain daha var

indiragandi.net
tezbul.com
Seiindir.com

Tabi ciddi bi proje düşünüyosanız ve güzel bi domain istiyorsanız biraz paraya kımak lazım kanımca.

Arkadaşlar konu hala güncel ciddi olarak yardımcı olacak varsa seninirim

ve ayrıca download sitesi için http://www.freewarefiles.com/ buna benzer Php Script arıyorum

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hazır script,önerme domainle pek başarılı olabileceğinizi sanmıyorum ..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
domain zindir.com script içinde 1000$ isterim bir ay içinde yazarım size özel. domainde 250 ytl.

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hazır script,önerme domainle pek başarılı olabileceğinizi sanmıyorum ..

Çok doğru, internet çöplüğüne bir çöp daha atılmış olur o kadar. Ha ama denemeler yapacam kendime oyalanacam falan diyorsanız o başka tabi. Bu edilen tavsiyeler ciddi projeler için.

Başarılar dilerim.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok doğru, internet çöplüğüne bir çöp daha atılmış olur o kadar. Ha ama denemeler yapacam kendime oyalanacam falan diyorsanız o başka tabi. Bu edilen tavsiyeler ciddi projeler için.

Başarılar dilerim.

hazır script kullanmamı tavsiye etmiyorsunuz ama en ufak bir site scripti için 1000 YTL veya 1000$ gibi rakamlar isteniyor bu rakamlar gerçekten işin hakkımı yoksa öylesine istenen bir rakamlarmı ( bir iş için verilen fiyata arkadaşın biri 1000YTL istiyor diğeri 300 veya başkası 500 istiyor insanlarda kararsız kalıyor )
görerek alınabilecek bir şey olsa tamam hemen al git ama bu yazılım işi tamamen farklı
ayrıca
öyle demeyin çöplük felan
gelip geçici düşünceler değil
yardımcı olunda download için güzel bir domain ve script bulalım

herkese teşekkürler

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
her kesin emeğinin karşılı var :) sen fiyat belirtmiş olsaydın bizde ona göre yazardık. illa 50 ytl ye script alıcam diyosan onuda yazan olur ama kimse o istediğin siteyi 50 ytl asla yapmaz yapan olsa bile 20 kişiye daha satar o scripti iki ay sonrada mareze düşer span script olur google banlar sanboxa düşer falan filan işte.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır script kullanmamı tavsiye etmiyorsunuz ama en ufak bir site scripti için 1000 YTL veya 1000$ gibi rakamlar isteniyor bu rakamlar gerçekten işin hakkımı yoksa öylesine istenen bir rakamlarmı ( bir iş için verilen fiyata arkadaşın biri 1000YTL istiyor diğeri 300 veya başkası 500 istiyor insanlarda kararsız kalıyor )
görerek alınabilecek bir şey olsa tamam hemen al git ama bu yazılım işi tamamen farklı
ayrıca
öyle demeyin çöplük felan
gelip geçici düşünceler değil
yardımcı olunda download için güzel bir domain ve script bulalım

herkese teşekkürler

bu işin hakkı daha çok emin ol ;)

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konular iyi niyete dayalı işler

siz diyelim 50 değilde 150 ye yazdınız sizin başkasına vermeyeceğiniz nerden meçhul nasıl garanti vereceksiniz değilmi

bu konular iyi niyete dayalı işler kazanan , kaybeden ve aldatılanlar çok olur forum içinde bu tür şikayet ve memnuniyetleri çok okuyoruz

ama hiç bir zaman pahalı iyi ucuz kötü diye bir kanı olamaz
çalışan ve kendini ıspatlayan her zaman kazanır

neyse uzatmaya gerek yok
buradan herkese başarılar ve iyi projelere imzalar atılsın temennisinde bulunmak isterim

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Download için www.indirek.net domain adı alınmıştır

Arkadaşlar merhaba
http://www.freewarefiles.com/ buna benzer Php ile kurdurmak istediğim download stesi için ( com veya net ) uzantılı
6-7-8 karakterden fazla uzun olmayan
Güzel bir domain adı tavsiye eden çıkmadı

hala domain tavsiyelerinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler
----------------------
Arkadaşlar Daha önceki iyi veya kötü yorumlarınızdan dolayı sizlere ayrıca teşekkür ederim

( Download için www.indirek.net domain adı alınmıştır isim ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum )

ayrıca www.indirsek.com veya www.freewarefiles.com benzer Php ile yazılmış bir download scripti kurdurmak istiyorum

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5