İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Doya Doya Cepten İnternet!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Doya Doya Cepten İnternet" sloganıyla GPRS kampanyası yapan turkcelli kınıyorum.. Türk milletinin bilgisizliğinden bir firma bu derecede yararlanabilir.

http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,301692,00.html

adresine girdiginizde herşey güzel hoş yalnız "Kampanya Koşulları" daki bir madde hariç..

"Kampanya kapsamında abone başına kullanımın 20 MB'ı geçmemesi beklenmektedir. 20 MB'dan fazla kullanım gerçekleştiren abonelerimizden kullanımlarını azaltmaları istenebilir, yoğun kullanımına devam eden abonelerimiz kısa mesaj ile uyarılarak cepten internet tarifesine göre ücretlendirilir. "

Genel olarak çoğu kişinin mantığında " büyük firmalar kampanya yapıyorsa bir iş var " diye geçer tüm kampanyalarda..

yalan degil yane.. ne diyelim gözü doymaz bunların..

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bi arkadasimin bağli olduğu şirketin sahibinin kizina 1 haftada 15 bin ytl mi ne gelmişti. ben hayatim boyunda ödediğim faturalari toplaram o kadar etmez sanirim :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sadece WAP bağlantısı için düzenlenmiş bir kampanya, gprs üzerinden internete girmek için değil, 20 MB'ı zaten geçmez kimse wap bağlantısıyla, suistimal edilmesin die böyle bir sınır koymuşlardır, normaldir bu tip kampanyalarda. Zaten 3 tane koşulu var katılanlar da okusun o kadarını, pazarlama böyle yapılır, bu maddeyi bağıra bağıra söylemezler tabiki.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Benim kullandıgım telefon Nokia 9500i bende wap yok.. Exlorer var ne yapıcam ? eskiye degil ileriye bakarak kampanya düzenlesinlerde işe yarasın o zaman wap kimde kalmış 3110 lar bitti artık.. onları göz önünde alarak kampanya yapmaları saçmalıktan başka bir şey değil..

H

hengame

Misafir
ben kullanıorum msn yasak dediler msn giremiordu webden girdim bende hiç bir sorunum yok güzel kullanııorm geceler uyuyamayınca cepten iyinet deyim :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
buradaki amaç siteye - giriyor girmiyor değil , 20 MB kato ya "Doya Doya internet " böyle bir mantık olamaz..

H

hengame

Misafir
ewt ilk başta bende tedirgin oldum 20 mb birde doya doya diorlar buda turkticaret in işine benzedi

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
buradaki amaç siteye - giriyor girmiyor değil , 20 MB kato ya "Doya Doya internet " böyle bir mantık olamaz..

iyide dostum wap la 20mb tüketmek gerçekten doya doya :p...
bende kampanyayı bi kaç hafta evvel kurcalamıştım, bahsi geçen yazıyıda okudum zorlanmadan ve tabiki katılmadım ;)...kampanyalara katılırken sözleşmeyi iyi okumak gerekiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5