İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DreamHost Sorunsalı

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kredi kartını scan ettim dediler ki dijital ortamda yapılan işlemler geçerli değildir. İllaki fax istediler...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
gider kırtasiyeden fax atarız ama ne istiyolarki faxta sonuçta oda djital ortam

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düz fotokopi istemiyorlar.kredi kartını kağıdın altına koyup kabartma harflerin üzerine kalemle karalayarak kartın üzerindeki yazıları çıkartıyoruz. neden bilmiyorum ama:D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben kredi kartını scan ettim dediler ki dijital ortamda yapılan işlemler geçerli değildir. İllaki fax istediler...

Bende sordum .
Kredi kartının fotografını cekeyim elimde dedim OLMAZ dediler :)
Scan ettirsem dedim OLMAZ dediler :D
illa ki fax. Yemisiz bikere damgayı kredi kartı sahteciliginde demekki amerikada yasalar BASKI seklinde kabartma bişeler istio evrak olarak :p

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
düz fotokopi istemiyorlar.kredi kartını kağıdın altına koyup kabartma harflerin üzerine kalemle karalayarak kartın üzerindeki yazıları çıkartıyoruz. neden bilmiyorum ama:D

saçmalık. ey photoshop sen nelere kadirsin demek istiyorum. yani yapacak adam yapar.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kabartma ama işin içinde bir bit yeniği aramaya başlıcam kardeşim bu nedir ya.ilk okuldaki para kabartmalarına bizi geri gönderdiler:D

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kredi kartı kabartması geçerli bir teknikti. Ancak hala ABD de devam ettiğini bilmiyordum :)
Sanal Karta kesinlikle vermiyorlar. Soran arkadaşlara duyrulur.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lanet olsun bunlara. Paypalla ödeme yapabilirsiniz dediler. Kredi kartıma geri gönderdim parayı, paypa ile ödedim. Şimdi de zaten iptal ettiniz neden yine ödediniz diyorlar. Sanırım olan 22 $ a oldu.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlarla çalışılmaz benim siteleri de kapattılar 1 ay evvel dreamhostta bitti artık.

2000 tekilli SQL yoran bir siteniz varsa kesinlikle ben önermiyorum

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

nereden biliyorsun acaba:D

biri sana bunları biri sana msn anlatmış olmasın:D

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kabartma işini bir arkadaş sanal kartla alışveriş yapmıştı ondan istemişlerdi öyle biliyorum. Kendisinin ingilizcesi zayıf olduğu için yazışmalarını ben yapmıştım. Sonunda parasını geri aldı. isteyen olursa kendisi de buradan yazabilir.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereyi öneriyorsun peki? birde çat diye kaPATIRLAR MI?

Çat diye kapatıyorlar hiç sorgu sual yapmadan emin ol dedigim gibi siten varsa görüceksin kapatıcaklar mail atıyorlar kapattıktan sonra.. Veritaban bilgilerini değiştiriyorlar yedegini alabilesin diye ama sen kalkıp yine veritaban bilgilerini config ayarlarına girersen bu sefer yedek felan tanımayıp komple siliyorlar.

Bana sorarsan ben dedicated al derim eğer alamıyorsan da www.bilgisayarci.com u öneririm bu işe girdiler artık çok uzun süreli tecrübeleri var sadece bilgisayarci.com domainleri 9 yıllık ilk sahibiler öneririm yani.

sevgiler

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çat diye kapatıyorlar hiç sorgu sual yapmadan emin ol dedigim gibi siten varsa görüceksin kapatıcaklar mail atıyorlar kapattıktan sonra.. Veritaban bilgilerini değiştiriyorlar yedegini alabilesin diye ama sen kalkıp yine veritaban bilgilerini config ayarlarına girersen bu sefer yedek felan tanımayıp komple siliyorlar.

Bana sorarsan ben dedicated al derim eğer alamıyorsan da www.bilgisayarci.com u öneririm bu işe girdiler artık çok uzun süreli tecrübeleri var sadece bilgisayarci.com domainleri 9 yıllık ilk sahibiler öneririm yani.

sevgiler

abi bilgisayarci da iyi hoş ta siteleri daha bitmemiş gibi ilk bakışta pekte güven vermiyor.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xxxx dediğim gibi zaten daha yeni giriyorlar işe hazırlanıyorlar benim buradan önerdiğimi bile bilmiyorlardır eminim. Fakat dediğim gibi kendime ait sunucum olmasın gözüm kapalı onlarla çalışırım.

Dediğim gibi bu tamamen benim kişisel fikrim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
1-2 yıl düzgünce günlük 2000-3000 kişinin girebileceği hiç bir yavaşlamanın olmadığı bir hosting arıyorum bilen varmsa söylerse sevinirim (türk firmalar hariç) veya şöyle sorayım dream host bunı yapabilirmi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5