İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dreamhost yardım(acillll)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dün ordan 20gb alan 1 tb bw ve domain aldım ama asp desteklemıyormus.
Paramı nasıl gerı ısteyebılırım?
Paramı gerı verırı kapatırlarsa domain bosamı duser?benım ıcın domainde onemlıde

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini ordan almadıysan sorun olmaz ama parayı geri verceklerini sanmam. zaten 10$ gibi ufakbir ücret

Hiç bakmadınmı alırken linux olduğuna ?

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paranı geri alacaksan domaini unut derim... ama paranı bir maille geri alabilirsin..

Kısaca..

I m not happy to work with u.. Because i m looking for asp hosting , i know this is my big mistake but i want to get my money back..

is it possible for u ?

Thank u..
böyle birşey işini görür..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
I m not happy to work with u.. Because i m looking for asp hosting , i know this is my big mistake but i want to get my money back..

is it possible for u ?
i am not happy olurmu arkadas i am happy but i am looking for asp hosting,i know this is my big mistake if it possible i want to get my money back..
thanks
sincerely

;) yaz gitsin bi bak ne olacak

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ingilizce hocası değilim, elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum okadar.. keşke eleştirmek yerine birazda vakit ayırıp yardım etmeye çalışsan sende...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
benimde orda alanım var ama ödeyeceklerini pek sanmam :D

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam hallettik yardım eden arkadaşlara çok tşk ediyorum.Biraz zor oldu ama oldu.Geri ödemeyi kabul ettiler

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
pacey666' Alıntı:
ben ingilizce hocası değilim, elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum okadar.. keşke eleştirmek yerine birazda vakit ayırıp yardım etmeye çalışsan sende...

biz ne yapıyoruz arkadaşım eleştirmekle yardım etmek arasındaki farklarımı alatalım şimdi sana...
oku once bi

orda oyle olurmu soyle yaz daha ıyı demeye calısıyorum ama sen Türkçede anlamıyorsun anlasılan... neyse

arkadas halletmene sevındım...

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666' Alıntı:

selim61 senin İngilizce'yi yanlış konuştuğunu söylememiş, sen iletiye "mutlu değilim"le başlamışsın, selim61 de diyor ki "mutlu değilim" diye başlayıp olumsuz bir izlenim yaratmak yerine "mutluyum" diye başla o zaman adamlar parayı geri verir. :)

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk asamada domaini baska bir siteye (godaddy.com tavsiye edilir.) transfer et. Daha sonra asagidaki emaili gonder. Zaten sitenin 97 gun garantisi var. Yani 97 gun icinde parami istiyorum dedigin anda, alirsin. Eger alamazsaniz, http://www.bbb.org/ sitesine sikayette bulunun, kesin alirsiniz. Better Business Bureau amerikadaki tum sirketlerin musterileri ile olan sorunlarini cozmek icin kurulmus uzun sureden beri etkili bir organizasyon. Herhangi bir Amerikan sirketi ile sorununuz varsa, normal yollardan cozmeye calisin, eger adamlar istediginizi vermiyorsa, BBB ye sikayet edin, istediginiz alirsiniz.

Eger adamlara ASP yokmus ondan gidiyorum dersen, cok kucuk bir ihtimalde olsa parani geri vermemeleri icin sebep yaratmis olursun. Dreamhost buyuk sirkettir, parani 99% ihtimalle yine geri verir ama bosuna ASP isinden bahsetme.

Email:

I purchased Level 1 hosting while ago. My username is "sistemdeki adiniz". I am not satisfied with overall quality of the hosting. Please close my account, and refund my payments to my credit card.

Sincerely,

Adiniz SOyadiniz.

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu dreamhost un trafik olayı ve server hız olayı nasıl acaba iyi durumdamı tavsiye edermisiniz vbulletin forum sitesi için

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CemYilmaz' Alıntı:
Arkadaşlar bu dreamhost un trafik olayı ve server hız olayı nasıl acaba iyi durumdamı tavsiye edermisiniz vbulletin forum sitesi için

eğer forumun büyük bi forumsa sorun olur çünkü işlemci kullanım yüzdesi sınırlı. vbulletin de çok işlemci harcayan bi script die biliyorum. kendim kullanmadım vbulletin yanlışım varsa düzeltin lütfen.

protos78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
CemYilmaz' Alıntı:

Bu soruyu 3 hafta once sorsaydin. Dreamhostu tavsiye ederdim.

Su anda tavisye etmem. Uptime orani son 3 haftada neredeyse 98% 'e dustu. Kalifornia'da ne kadar elektrik kesintisi varsa dreamhostu buluyor.

Forum islerinde performansi ne olur bilmiyorum, ama bu aralar cok iyi olacagini zannetmiyorum.

Eger boyle 1-2 ay daa devam ederse, bende baska host arayacagim.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün param yattı.Zaten kampanyalı aldım toplamda 22.40 dolar olacağına normal ücreti aldılar benden 119 du heralde yanlış hatırlamıyorsam.İlk başta indirimliyi gösterdiler hesaptan normal ücret kesildi.Ama dün ödemeyi aldım indirimli ücreti kesilseydi yoksa ödeme istemeyecektim file hosting olarak kullanacaktım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5