İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

dreamveawerda türkçe sorunu

A

Anonymous

Misafir
Arkadaşlar herkese merhaba!!

Ben bu foruma henüz yeni üye oldum ve siz daha tecrübeli arkadaşlar olarak bir problemi size iletmek istedim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. Ben webde yeni sayılırım fronpage'i kullanıyordum genellikle ama bir arkadaşımın önerisi üzerinde dreamveawer kullanmayı öğrenmeye başladım. Dediğine göre frontpage'i ikiye katlarmış. Çok sevindim ama sevincim fazla uzun sürmedi benim en çok aradığım flash butonları eklemekti onu bu programda buldum malesef yeni bir sorun karşıma çıktı TÜRKÇE PROBLEMİ. butonların üzerine yazdığım yazılardaki türkçe karakterler çıkmıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların acilen yardımını bekliyorum. İyi çalışmalar...

A

Anonymous

Misafir
program menülerinden properties leri değiştir. Buralardaki seçenekleri bul, mutlaka uygun seçenekle bu işi halledersin.

M

MeteBaba

Misafir
properties den sonra.
sayfaya sağ tıkla
page prop. e gir.
dil seçeneklerinden other i seç
reload a bas
DW aç Kapa Olsun Bitsin Artık sana TR oldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi