Driveclub’dan Sürpriz DLC!

ishaledenadam

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ocak 2014
Mesajlar
494
Reaction score
0
Bildiğiniz üzere Driveclub, çıktıktan sonra epey sorunla karşı karşıya geldi. Oyunun yapımcı firması Evolution Studios, bu sorunların yaşanmasından duyduğu rahatsızlığı, oyunculara Premium DLC hediye ederek düzeltmek istiyor.

Paylaşılacak olan bu Premium DLC‘nin içerisinde; Ignition ve Photo –Finish paketlerinin yanı sıra 5 yeni araç, 22 yeni tur etkinliği, 10 yeni ödül ve 10 tane araç boyası dizaynı bulunan iki yan paket bulunuyor.

Oyunu satın almış olan oyuncular bu DLC‘ye ücretsiz olabilecek. Bundan dolayı ise Season Pass için çıkacak olan ek paket sayısı, adil olması için, 4’e yükseldi. Paralı olan bu DLC‘lerde ise 38 yeni araç, 176 yeni etkinlik ve 80 özel araç boyası dizaynı bulunacak.

Son olarak ise şunu belirtelim; oyuna Salı günü yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna fotoğraf modu gelecek ve güncellemede çeşitli düzeltmeler de bulunacak. Ayrıca Hindistan, İskoçya ve Şili olmak üzere üç adet yeni pist de güncellemeyle oyuna eklenecek.

KAYNAK
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst