İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

driver silinmiyor

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu gün bir arkadaşın bilgisayarına format çektim. Sonra ses kartının driverini yükledim bilgisayardan ses geldi. Sonra hani standart yükleme sonunda bilgisayarı yeniden başlatıyımmı uyarısıda geldi. Bende evet başlat dedim
yeniden başladı ama ses yok!!!!!!

Sonra aygıt yöneticisinden baktım driverine
sarı Ünlem işareti var. Heralde yanlış yüklendi dedim kaldırıp yeniden yükleyim dedim. Ne çare, ne kalkıyor nede güncelleştirme butonu çalışıyor sanki yapıştı oraya. :(

Kaldır dediğimde Bu aygıt kaldırılsınmı evet diyorum sonra bana bu aygıtı kaldıramazsınız windowsun başlarken buna ihtiyacı olabilir gibi bişeyler diyor. Ne çağre ne kaldırabildim nede yeniden kurabildim. Yeniden Realtek programını kurmaya çalıştığımda tam kurulumun son aşamasında program kurulamadı aygıtı kaldırıp yeniden kurun gibi bişiler diyor.

Güvenli Modda başlattım aynı sorunlar ne çare hala kaldıramadım Bu lanet olasını . Ne yapmayı Önerirsiniz. Tşk

H.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Realtek High Defination Audio driverini kurarken Yeni donanım bulundu sihirbazı çıktıgında hiç bi yere dokunmamanız gerekmektedir.. Aksi takdirde bu şekilde driver yüklenmez... Normalde o ekranı gördüğünde her kullanıcı doğal olarak bi refleks ile hemen ileri butonuna tıklanıyor vede sonucunda malesef driver yüklenmiyor... Eğerki herhangi birşey yüklemediniz ise format atmanızı tavsiye ederim ve bahsettiğim şekilde yüklemenizi tavsiye ederim... Format atma gibi bir imkanınız yok ise Kayıt defterinden yüklediginiz driverin kayıtlarının yedeklerini alarak silmeyi deneyebilirsiniz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5