İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Drone Çekimi - Havadan Çekim Hizmetleri

selamiyildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site Adı: Biriz Medya & Prodüksiyon

Site Adresi: http://www.birizmedya.com

Biriz Medya & Prodüksiyon Şirketimiz Prodüksiyon Alanında Birçok Dalda Hizmet Vermektedir. Bunlardan Biriside Hava Çekimi ‘dir. Halk Arasında Genellikle Sıkça Drone Çekimi Olarak da Bilinmektedir. Firmamızın Merkezi Ankara’da Olmanın Yanı Sıra Türkiye’nin 81 İlinde Drone Çekim Hizmetleri Vermektedir. Ankara ilinde de Ankara Drone Çekimi Hizmetleri Vermekteyiz. Ankara Havadan Çekim Fiyatlarını Müşterilerimize Genelde iki paket şeklinde sunmaktayız. Bunlar Aşağıda Gördüğünüz Gibi Ekonomik ve Profesyonel Paketlerdir. Peki Ekonomik ve Profesyonel Havadan Drone Çekimlerinin Arasındaki Farklar Nelerdir Ekonomik Pakette 4 pervaneli modeller sıklıkla tercih etmekteyiz. Aşağıda da Listesini Göreceksiniz. Ekonomik Paketlerimizde Genelde Havadan Düğün Çekimi, Konser, Açılış, Havadan Fabrika Çekimi Gibi Alanlarda Kullanmaktayız. Drone Çekimlerimizin Tamamını Uzman Sivil Havacılık Tarafından Eğitim Alınmış Sertifikalı Pilotlarımız İle Gerçekleştirmekteyiz. Bunların Yanı Drone Kiralama Hizmetleri de Sunmaktayız. Ankara Drone Kiralama Konusunda Birçok Çalışmayı Başarı İle Sonuçlandırıp Müşterilerimizin Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyoruz.. Profesyonel Drone Çekimi Olan Paketimizde İse DSLR, Red, Alexa gibi sinematik video ve yüksek çözünürlük de Havadan fotoğraf çekimleri ve Havadan Video Çekimleri yapabilen kameraları Kullanarak Cihazlarımız Havada İken Yer istasyonu sistemlerimiz sayesinde görüntüleri canlı olarak Müşterilerimize sunuyor ve hayallerindeki perspektifi yakalamak için gerçek zamanlı anında müdahale edebiliyoruz. Bu eşsiz sistemi mükemmeli arayan müşterilerimiz için tasarladık.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sitemiz Tanıtım yazısı sitesi değildir. iyinet.com Türkiyenin ilk webmaster forumudur, şuan düzenlenme aşamasındadır ve bundan sonra tanıtım yazıları belli kıstaslar harici yasaklanacaktır. [MENTION=63704]selamiyildiz[/MENTION] forumun amacı yardımlaşmak bilgilenmek ve bilgilendirmektir. Kayıt olmuşsunuz ve 1(bir) adet mesajınız var oda tanıtım yazısı. Konunuzda ki tüm linkeri kaldırın. yoksa silinecektir ve banlanacaksınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5