İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Drop Domainleri Kurtarmamın İmkanı Var Mı?

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde 2pr5 2pr4 domain var. bunlar şu an n/a ve infosuz durumda.
bir arkadaş, parka çekersen güncelleme sırasında eski pr değerini alır demişti.
başka bir yolu var mı?

mccoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızlı müdahale şart hemen host etmen lazım yada parka çekmen lazım.

Malatya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ara drop domainlerle çok uğraştım o yüzden size kesin olarak söyleyebilirim ki, belli olmuyor.Gerçekten de belli olmuyor ve genel eğilim pr'nin düşüşü hatta sıfırı tüketmesi. Park etmek yanlış bir çözüm, eski içeriğine paralel (web arşivden eski siteye bakabilirsiniz) yeni bir site oluşturmalı ve "devamlı" güncel içerik girmelisiniz.En iyi yöntem budur.Domainin aynı registar ve aynı hostta(ya da en azından nameserverda-ip'de) kalması önemlidir.Tabiki "dikkatli" backlink de alabilirsiniz.Abartırsanız ilk güncellemede 0 olursunuz.Şu an n/a ve 0 durumuna düşmüşsünüz, buradan sonrası zor.Karamsar olmak da istemiyorum ama bu aşamadan önce müdahale etseydiniz keşke.Ben pr5 iken acotm.com u aldım, şu an pr0.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5