İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Drumcash.com Tıklama ve üyelik başına

J

jardeL

Misafir
Evet arkadaşlar yabancı bir şirket fakat ödemelerini düzenli bir şekilde yapıyor.

Öncelikle site başvurunuzu yapıyorsunuz ve sitenizi testten geçirdikten sonra size bir mail geliyor ve bu mail ile accountunuz onaylanıyor. Accountunuz onaylandıktan sonra www.drumcash.com adresine gidip LOG On oluyorsunuz. Daha sonra önünüze gelicek bilgilerden Tıklama başına komisyon veren bannerın kodlarını alıp web sitenize koyuyorsunuz.

Tıklama başına $0.05 , Referans gostererek üye vermek %10 komisyon veriyor. Fakat bir aksi yanı var Aynı IP ile 24 Saat içinde sadece 1 tıklama yapabilirsiniz. Daha fazla tıklamanız size bir sonuç vermeyecektir. Bu tıklama ve üyelik komisyonlu siteyi tüm webmaster arkadaşlarıma tavsiye ederim ben denedim ve çekimi aldım sizinde bu durumdan faydalanmanızı istedim.

P/S: Hesabınızda 100$ biriktikten sonra ödeme yapıyorlar.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler. Umarım haklısındır. Üye oldum ve başladım. Site biraz güven vermiyor ama denemek lazım.

J

jardeL

Misafir
inanmanızı isterim. Çünkü çok iyi bir yer 24 saat aynı ip den tıklanmaması bunu gösteriyor. Ben bu miktarın mayıs ayında sunucularım açık olduğu zamanlar 3/4 ünü elde ettim.

J

jardeL

Misafir
Ayrıca sadece tıklama ile toplam 2000 civarı bir tıklama ile 100$ ' a ulaşabilirsiniz. Pop-up gibi kurnaz işlemleri denemeyin aynı IP den 24 saat içerisinde sadece 1 kere tıklama komisyonunu alıyorsunuz. UNUTMAYIN!!

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para kazanılır da problem ödeyip ödemeyeceği. Ve hangi bankadan bozdurdun çekini? Sorun çıkarmadılar mı ?

J

jardeL

Misafir
Hiç bir sorun çıkmıyor. 100$ limitine ulaştıktan sonra sana bir e-mail geliyor bu mailde yatırımın gerçekleşmesini isteyip istemediğini soruyorlar kabul ettikten 2 gün sonra geliyor. Ben HSBC bankası ile aldım.

J

jardeL

Misafir
sitemin içeriği online gaming ( şimdilik counter-strike,ultima online ) bundan 2 ay öncesine inanılmaz bir hit almaktaydım fakat sponsorum ile oluşan bazı anlaşmazlıklar ve sitemizin dizayn içeriğinin değiştirilmesi sonucu biraz ilgi kaybına uğradık. Yeniden toparlamaya çalışıyorum :)

J

jardeL

Misafir
ben bu reklamı yayınlamaya Nisan ayı sonlarına doğru başladım. Haziran ayı ortasına yaklaşırken yaklaşık 87$ ' a ulaşmıştım. Dediğim gibi bazı aksaklıklar sonucu dizayn değiştik ve yeni dizaynımızdada reklamı yayınladım saolsun çevre arkadaşlarımda kırmadılar :p dizayn hizmete girdikten 10 gün içinde 100$ ' a tamamladım. Şu andada siteme iyi bir reklam alana kadar devam ediyorum banner değişim programım ile arada sırada reklamı yayınlıyorum.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o kadar kazanmış olsam o reklamı siteden kesinlikle kaldırmam. Bakalım, mail gönderdiklerinde herşey belli olacak. Ama ben yine de önsezilerimi belirtmek isterim. Bu site pek bi güvensiz. Her ülkeden site kabul ediyor. O kadar çok para ödemeleri lazım ki webmasterlara , bunun karşılığında çok fazla kazanıyor olmalılar. Fakat site tasarımı ve bende bıraktığı izlenim bunun aksini düşünmeme neden oluyor. Neyse bir kaç gün içinde neler olduğunu buraya yazacağım.

J

jardeL

Misafir
Şunu söyliyeyim koyduğun bannerda drumcash'ın reklamı olmuyor drumcash'ın başka firmalardan aldığı reklamlar oluyor yani drumcash bu miktarı çok rahat bir şekilde çıkarıyor anlıyacağın.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banneri koyalı 4 saat oldu ve ben 1$ kazandım bile. yani sadece 20 click. Böyle giderse ve eğer ödeme yapacak olurlarsa hepinizi yemeğe götüreceğim. Ama açıkçası hala hiç güvenmiyorum bu şirkete ben.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yeni bir haberim var. sabah koyduğum bannerdan şu an (yani sadece 10 saat falan sonra ) 4.1 $ 'a ulaşmış durumdayım. Bir ay içinde kesinlikle en az 150 $ yaparım. ve acı gerçek bu şirket bu parayı kesinlikle ödemez. sözleşmesinde de "biz reklamlardan paramızı alınca paranızı o zaman öderiz" yazıyo. ayrıca her türlü durumda ortaklığımızı iptal ederiz de yazıyo. adam daha ne yazsın. ama bi 100 $ yapmadan bırakmicam. denemesi bedava. fakat verdikleri banneri ziyaretçi bir kez tıkladığında en az 5 adet pop up açılıyo o da ayrı bir karizma dağılması yaratıyo.

H

Hisset

Misafir
bu drumcash flashcash'la alakali birsey, hitin kalitesine gore isiklari var sanirim ayni sekilde, kotu hit yolluyanlara odeme yapmiyor bildigim kadariyla...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim incelediğim kadarıyla flashcash tarzı bişey değil drumcash. yani reklamlarını yaptıkları şeyler farklı. flshcash tarzı reklam yapacak içerikli sitem yok. eğer ordan çek alan varsa haber versin.
Ben aralarında bir bağlantı göremedim.
Bu arada drumcash bannerını koymamın ikinci gününün öğle saatlerinde 7$ birikti.

H

Hisset

Misafir
flashcash dialere calisiyordu
dialerden cikan dkklardan % veriyodu birde.
bu drumda flash in baska bi subesimidir nedir, onunla alakali ama %100 eminim. Sistem degisik olabilir tabii.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikin günde bu kadar para yapan milyon tane adam var. dayanamıyorum kaldırcam bu reklamları. hitlere bakın bu adamlar hayatta ödeyemez bu paraları .

sadece 2 günde,

Affiliate Revenue Stats
Click Throughs: 187 Price Per Click: $0.05
Ref Commission: 10% Referrals Level: Unlimited
Total Money Earned: $9.35 Total Money Paid: $0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5