İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Drupal Eğitim Setleri Buraya

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Drupal 7'yi indirmedim ama 6 ile çok farklı olacağını düşünmüyorum. Sadece görünüm olarak değişti diye biliyorum.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam ingilizcem yok.Şuanda drupal 7 tamamen türkçeleştirilmemesi nedeniyle biraz da zorluk çekiyorum.Sizce ne zaman tamamen türkçeleşir.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tamam indirip inceleyeceğim.Şunu söylemeliyimki drupala yeteri değerin ülkemizde verildiğini henüz görmedim.Sayılı kişiler çalışma yürütüyor.Halbuki joomla dan katbe kat iyi.Bazıları zor desede bence o kadar da zor değil.Tam anlamıyla site açılacalsa drupal.Fazla övmedim umarım. :D

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben de gördüğüm kadarıyla Türkiye'de drupal için bir destek yok. Destek alacağımız siteler yetersiz veya cevap alamıyoruz. Yeni bir destek sitesi mi oluştursak :)

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam yarından itibaren drupaldayım:)) çözelim şu işi :9

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
me3met bu kitaptan kiç birşey anlamadım :)
Size bir soru sormak istiyorum.Acaba drupal kullanmak için fazla bir php bilgisi gerekli mi?

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
İçine birşeyler koymak lazım.Tabi kendi adıma söylüyorum. İlginin de olması lazım aslında.

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
hocam 7 i kullanma 6 için türkçe görüntülü eğitimler var onları çöz 6 ile 7 arasında çok fark yoktur ileride güncellersin

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Drupal ile ilgili çok ilgilenen olmadığı için fazla destek bulamazsınız tek çare var ingilizce ve net..

Drupal varken başka sisteme bakılmaz bile..

Azimle ilerliyorsun hocam sende ama bıkma sakın ilk başlayanlar hep sıkılıp bırakıyorlar sanırım fazla destek olmamasının sebebi bu. İlk öğrenmek zaman alıyor ne yazıkki.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam sizinde desteğinizle bırakmam artık.İlk başta joomla diyordum.Malum basit.Fakat fikrim değişti.Ben çok azimliyim bu işte.Şuaralar fazla zaman ayıramıyorum.Fakat arada bir boş kaldıkça sürekli birşeyler araştırıyor ve öğreniyorum.Kim bilir bir destek sitesi de biz kurarız. :) Şimdi bulduğum bir makaleyi paylaşmak istiyorum.Drupal 7 nin farklarına az da olsa değinmiş.

Bu linke tıklayın. http://www.kemalefendioglu.com/?tag=drupal-7

Drupalog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://drupal.gen.tr/ siteyi şu anda yeniliyorum, eski tasarımı oldukça güzeldi fakat kullancıılar çok karmaşık olduğunu söyleyince pasif ettim. Temayı baştan aşşağı değiştireceğim fakat siteyi pasif konuma getirmemi üyeler istemiyor.

Buradaki videolardan faydalanıp tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca forum bölümünden soru sorabilirsiniz.

Drupal 7 için şu anda çok erken. Bir 4 ay daha ister d7 için.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Drupal Türkçe paketi 15 şubat ta bir kez daha yayınlandı.Hızla türkçeleştirme çalışmaları devam ediyor.Emeği geçenlere teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito