İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dt.net.tr 90 euro paramı yedi.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--------------------------------------------------------------------------------

www.dt.net.tr yetkililerinden okan bey den 1 server kiralamıştım. 8. ayda Türkiye'ye izine gideceğim ve izine gittiğim yerde net bulmakta zorlanacağım için. 8. ve 9. ayın server kiralarını peşin olarak 100 euro tamamiyle yatırmıştım. Ancak 8. ayın başında sunucu kesintiye uğradı ve birdaha açılmadı. Tarafıma tekrar 90 euro toplam ödeme yapacağını söyledi ve bugüne kadar ödeme yapmadı. Ne zaman birşey söylesem yok telefonum bende olmadığı için bankanın onay koduna ulaşamıyorum. Bu ve bunun gibi hiç inandırıcı olmayan bahaneler ile şimdiye kadar beni oyaladı. En son dün akşam da bir arkadaşlara sorayım onlar size yollasın ben onlara yollarım dedi ve ardından msn den çıkıp gitti.

Şimdi diyeceğim şudur ki;

Şu mübarek günün hatrına. Eğer bende allahın bir kulu isem allahım duy sesimi ve o parayı o insana yedirme. Evli ise çoluğuna çocuğuna yedirme o haram parayı okan ! ama sana hakkımı helal etmiyorum. Bu da bana ders olsun. Bunuda tüm r10 duysun ki daha duyuracağım yer çok. Siz de kesinlikle müşteri memnuniyeti denen birşey yokmuş kardeşim.

Sakın ola buradan alışveriş yapmayın teknik destek de yok allahtan biraz bilgimiz arkadaşlarımız var da sorunları hallediyorduk. Kesinlikle ilgilenmiyorlar

Bu konuyu r10 da açtım ve oradan dt.net.tr yetkilisi Okan Çömlekciler Data Teknoloji rumuzlu kişi yasaklandı. R10 da konuyu açtığım halde parayı vereceğim dedi ama üzerinden 1 haftadan fazla süre geçmesine rağmen halen paramı alamadım. Ve sunucumun bu ayki kirasını borç para alaraktan ödemek zorunda kaldım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5